Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping De Blekker

Camping De Blekker i Belgien

Koksijde aan Zee, Belgien

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
4 / 5 (11 röster)

Camping De Blekker

Jachtwakersstraat 12
8670 Koksijde aan Zee
Belgien
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

Camping De Blekker är en camping med 100 platser i Koksijde aan Zee, Belgien, belägen i regionen Flanders.

Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats.

Hundar är välkomna på Camping De Blekker. Camping De Blekker är rullstolsanpassad. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner tillgängliga. Camping De Blekker är öppen från 2 april till 15 november.

Foton

Egenskaper

Faciliteter

Rullstolsanpassat
Kolgrill tillåten

Lämplighet

Hundar tillåtna
Vintercamping
Platser med skugga
Säsongsplatser
Naturister
Platser för ungdomsgrupper

Rekreation

Lekplats

Sanitet

Tvättmaskiner
Wi
Wies Nederländska

för 2 år sedan

Je
Jess Nederländska

Keuze tussen plekjes onder of tussen bomen, of juist niet. Staan zoals je zelf wilt op duingrond. Beschut en ingedeeld in kleine tuinkamers met plek voor diverse caravans, campers of tenten per "kamer" met eigen aansluiting van water en elektra. Knus! Vriendelijke uitbaters en prettig onthaal.

för 4 år sedan

ED
Erik De Rouck Nederländska

Goede hartelijk ontvangst en goede hulp om caravan op plaats te krijgen (onze caravan is net iets te groot eigenlijk - maar wij werden prima geholpen - nogmaals dank Patrick). Voor een 2* camping krijg je wel veel : mooie plaats, waterpunt, TV-aanlsuiting en gratis WifI voor 2 toestellen. Sanitair is netjes, douche moet je bijbetalen 1Euro, maar dat is geen probleem want camping is betaalbaar. Goed restaurant naast camping en ook dat is betaalbaar zijn er 2x gaan eten. Koksijde ligt zeer dichtbij en je kan er mooie fietstochten maken naar Veurne (6km) en De Panne (8km), Delvaux museum op 4km in Sint-Idesbald en we fietsen zelfs naar Bray-Dunes en zo over de grens strook naar Veurne en Koksijde terug. Ook Nieuwpoort is best haalbaar voor de verse vis uit zee - Albert is een top visverkoper. Iedere avond komt de ijskar ook langs - deed mij denken aan vroeger, toen ik als kind op camping Den Blekker kwam. Fijne week aan zee - dank voor de service Patrick !

för 4 år sedan

CV
Carine van lente Nederländska

Een nette camping, schoon sanitair en vriendelijke leiding. Maar wat een hoge prijs voor een nacht op een postzegel gras, ingesloten door vaste caravans. Wij betaalden dertig euro voor een nacht met uitzicht op onafzienbare rijen caravans en tenten, en dan betaal je ook nog een euro voor vijf minuten douchen. belachelijk. Op boerencampings kost dit de helft voor tien keer meer ruimte en onbeperkt douchen. Is het dan de nabijheid van de zee waar je de hoofdprijs voor betaalt?

för 4 år sedan

Wa
Walstock Nederländska

Wij komen graag bij Willy"s camping, voor de rust en zee en de mooiste stranden en duinen. Fietsen is er ook geweldig: alle kanten op! Helaas verdwijnen steeds meer campeerplaatsen, deze worden inge- nomen door vacantiewoningen.De camping is schoon en er is een streng toezicht, wat wij prettig vinden. Wij voelen ons er thuis!!

för 4 år sedan

1 / 3

Plats