Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Les Ripettes
Camping Les Ripettes
Camping Les Ripettes
Camping Les Ripettes
Camping Les Ripettes

Camping Les Ripettes in Francia

Ain, Francia

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
4.5 / 5 (21 voti)

Camping Les Ripettes

Les Ripettes Les Raviers
01190 Ain
Francia
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Camping Les Ripettes è un campeggio con 100 piazzole a Ain, Francia, situato nella regione Rhône-Alpes. In loco troverai il wifi, uno snack bar e pane fresco al mattino.

Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare uno chalet.

Per nuotare trovi una piscina all'aperto. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, l'animazione per bambini e le bocce.

I cani sono i benvenuti presso Camping Les Ripettes. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici e asciugatrici. Sono disponibili piazzole con elettricità e allacciamento all'acqua.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Tende
Roulotte
Camper
Chalet

Servizi

Elettricità
Allacciamento all'acqua
Allacciamento alla fognatura
Wifi
Minimarket
Pane fresco
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Percorsi pavimentati
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Campeggio invernale
Piazzole ombreggiate
Senza auto

Attività ricreative

Parco giochi
Teatro
Animazione per bambini
Piscina all'aperto
Bocce
Tennis
Minigolf
Pesca
Impianto di risalita

Servizi igienici

Fasciatoio
Lavatrici
Asciugatrici
JE
Jan en Ria Olandese

Mooie en goed verzorgde camping met supergrote plaatsen tot ongeveer 400 m2 . Zeer vriendelijke eigenaren die duidelijk trots zijn op hun camping. De vele bloeiende planten en de kruidentuin geven het gevoel dat je logeert in iemands tuin. De camping nodigt uit tot een wat langer verblijf, dit in tegenstelling tot de omgeving die helaas heel wat minder interessant is, maar voor een paar dagen of een weekje is het goed toeven en is er voldoende te bekijken en om naar toe te fietsen. Het toiletgebouw is gedateerd maar super schoon, het douche en afwas water is op elk moment van de dag gewoon heet. De meeste plaatsen zijn schaduwrijk maar een een zonnig plekje is er altijd wel te vinden. Een klein zwembad biedt de gelegenheid tot verkoeling of het trekken van wat baantjes.

3 anni fa

Ha
Hans Olandese

De eigenaar is zeer vriendelijk en behulpzaam. Grote tot zeer plaatsen met schaduw en zon. Het sanitair is super schoon. Er is een zwembad met ligstoelen en een caravan die ingericht is als bibliotheek, een kruidentuin waar je gebruik van mag maken en een eerste klas wasmachine. Toegang tot stroom en drinkwater is prima. Fietsroutes en broodjes service zijn beschikbaar bij de receptie. GSM signaal is zwak. WiFi is gratis, maar alleen in de directe omgeving van de receptie. Tip: ga kikkers eten bij Auberge de la Grenouillère in La Truchère. Leuk terras en heerlijke kikkerbilletjes. Ook de markt op woensdag in Pont de Vaux is een bezoek waard.

4 anni fa

EV
Elly van Bruxvoort Olandese

Wat een fantastische camping!!! Al bij het inchecken merk je de gastvriendelijkheid van de beheerder. Het terrein, sanitair en zwembad zijn schoon en worden goed onderhouden. De ruime, schaduwrijke plek was geweldig. In de omgeving zijn veel leuke dingen te doen en veel moois te bezichtigen. Kortom: Geweldig!!

4 anni fa

De
Desmedt Olandese

Camping was voor ons als doorreiscamping zeer vriendelijke eigenaren zeer gezellig met supergrote plaatsen

4 anni fa

Ri
Rita Olandese

Prachtige camping met super mooie, ruime plaatsen. Mooi ingericht met planten, bloemen en voorwerpen. Zeer warm welkom. Heel persoonlijke benadering. Had al een fijn e-mail contact gehad. Echtpaar heeft er zoveel plezier in. Zoveel ruimte en gezelligheid. Je voelt je daar vrij. Na een fietstocht zalig het zwembad induiken. Sfeervolle internet plaats. Caravan met speelgoed en leesvoer. Waslijnen om de was op te hangen. Echt een zeer vertrouwd adres.

4 anni fa

1 / 5

Posizione