Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Aux Rives du Soleil
Aux Rives du Soleil
Aux Rives du Soleil
Aux Rives du Soleil
Aux Rives du Soleil

Aux Rives du Soleil in Francia

Pont de Vaux, Francia

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
5 / 5 (18 voti)

Aux Rives du Soleil

le Port
F-01190 Pont de Vaux
Francia
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Camping Aux Rives du Soleil is een geschikte plek voor kleine kinderen. Knuffelen met dieren op de dierenweide en op het speelveld vind je een peuterbad. Ook de minidisco is favoriet. In de snackbar haal je patat en frikandellen. Veel gasten zien dit als doorreiscamping, voor hen is er een apart veld. Aan de rivier en Mâcon op 19 kilometer afstand.

Foto

Caratteristiche

Alloggi

Chalet

Servizi

Wifi
Minimarket
Snack bar
Ristorante
Accesso per sedie a rotelle
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Piazzole ombreggiate

Attività ricreative

Parco giochi
Animazione per bambini
Piscina all'aperto

Servizi igienici

Fasciatoio
Lavatrici
Di
Dieuwke Olandese

Je bevindt je prettig aan de rand, maar deze locaties zijn snel volgeboekt. Daarnaast tussen heggen of op een uitgestrekt veld. De toeristenbelasting op een Franse camping is buitengewoon hoog, € 1,00 per persoon per nacht, dit zijn niet de gebruikelijke Franse tarieven. Er is een constante stroom van passerende campers en caravans, wat 's avonds en 's ochtends veel onrust veroorzaakt. De ontvangst bij de receptie is aangenaam en kan in het Engels, Frans of Nederlands.

3 anni fa

Me
Merel Olandese

Een uitstekende kampeerplek voor ons om te verblijven! We hebben geslapen in een mooie, uitstekende stacaravan. De toegevoegde veranda's zien er ook zeer aantrekkelijk uit.

3 anni fa

Mi
Milou Olandese

Een aangename kampeerplek met een prachtige locatie, vriendelijke individuen, aantrekkelijke plekken, een uitstekend restaurant en gelegen in een prachtig fietsgebied met persoonlijke zorg.

3 anni fa

Si
Sibo Olandese

Uitstekende doorreiscamping met een aangenaam restaurant en afhaalmogelijkheid.

3 anni fa

Gr
Gregory Olandese

Uitzonderlijk voldaan. Aangename en warme individuen. Je voelt in alles dat ze je een prettige ervaring willen bezorgen. Tot weerziens.

3 anni fa

1 / 4

Posizione