Camping Les Ripettes é um parque de campismo com 100 parcelas em Ain, França, situado na região de Rhône-Alpes. No local encontrará wi-fi, um snack-bar e pão fresco de manhã.
Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, animação infantil e petanca.
Os cães são bem-vindos em Camping Les Ripettes. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade e ligação de água.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoMooie en goed verzorgde camping met supergrote plaatsen tot ongeveer 400 m2 . Zeer vriendelijke eigenaren die duidelijk trots zijn op hun camping. De vele bloeiende planten en de kruidentuin geven het gevoel dat je logeert in iemands tuin. De camping nodigt uit tot een wat langer verblijf, dit in tegenstelling tot de omgeving die helaas heel wat minder interessant is, maar voor een paar dagen of een weekje is het goed toeven en is er voldoende te bekijken en om naar toe te fietsen. Het toiletgebouw is gedateerd maar super schoon, het douche en afwas water is op elk moment van de dag gewoon heet. De meeste plaatsen zijn schaduwrijk maar een een zonnig plekje is er altijd wel te vinden. Een klein zwembad biedt de gelegenheid tot verkoeling of het trekken van wat baantjes.
há 3 anos
De eigenaar is zeer vriendelijk en behulpzaam. Grote tot zeer plaatsen met schaduw en zon. Het sanitair is super schoon. Er is een zwembad met ligstoelen en een caravan die ingericht is als bibliotheek, een kruidentuin waar je gebruik van mag maken en een eerste klas wasmachine. Toegang tot stroom en drinkwater is prima. Fietsroutes en broodjes service zijn beschikbaar bij de receptie. GSM signaal is zwak. WiFi is gratis, maar alleen in de directe omgeving van de receptie. Tip: ga kikkers eten bij Auberge de la Grenouillère in La Truchère. Leuk terras en heerlijke kikkerbilletjes. Ook de markt op woensdag in Pont de Vaux is een bezoek waard.
há 4 anos
Wat een fantastische camping!!! Al bij het inchecken merk je de gastvriendelijkheid van de beheerder. Het terrein, sanitair en zwembad zijn schoon en worden goed onderhouden. De ruime, schaduwrijke plek was geweldig. In de omgeving zijn veel leuke dingen te doen en veel moois te bezichtigen. Kortom: Geweldig!!
há 4 anos
Camping was voor ons als doorreiscamping zeer vriendelijke eigenaren zeer gezellig met supergrote plaatsen
há 4 anos
Prachtige camping met super mooie, ruime plaatsen. Mooi ingericht met planten, bloemen en voorwerpen. Zeer warm welkom. Heel persoonlijke benadering. Had al een fijn e-mail contact gehad. Echtpaar heeft er zoveel plezier in. Zoveel ruimte en gezelligheid. Je voelt je daar vrij. Na een fietstocht zalig het zwembad induiken. Sfeervolle internet plaats. Caravan met speelgoed en leesvoer. Waslijnen om de was op te hangen. Echt een zeer vertrouwd adres.
há 4 anos