Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Les Ripettes
Camping Les Ripettes
Camping Les Ripettes
Camping Les Ripettes
Camping Les Ripettes

Camping Les Ripettes in France

Ain, France

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4.5 / 5 (21 votes)

Camping Les Ripettes

Les Ripettes Les Raviers
01190 Ain
France
Visit website
Add to favorites

Camping Les Ripettes is a campsite with 100 pitches in Ain, France, located in the Rhône-Alpes region. On site you will find wifi, a snack bar and fresh bread in the morning.

You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a chalet.

For swimming there is an outdoor pool. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, kids entertainment and jeu de boules.

Dogs are welcome at Camping Les Ripettes. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity and a water connection are available.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Caravans
Campers
Chalets

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Wifi
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Paved paths
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Winter camping
Pitches with shade
Car free

Recreation

Playground
Theater
Kids entertainment
Outdoor pool
Jeu de boules
Tennis
Mini golf
Fishing
Ski lift

Sanitary

Baby changing room
Washing machines
Dryers
JE
Jan en Ria Dutch

Mooie en goed verzorgde camping met supergrote plaatsen tot ongeveer 400 m2 . Zeer vriendelijke eigenaren die duidelijk trots zijn op hun camping. De vele bloeiende planten en de kruidentuin geven het gevoel dat je logeert in iemands tuin. De camping nodigt uit tot een wat langer verblijf, dit in tegenstelling tot de omgeving die helaas heel wat minder interessant is, maar voor een paar dagen of een weekje is het goed toeven en is er voldoende te bekijken en om naar toe te fietsen. Het toiletgebouw is gedateerd maar super schoon, het douche en afwas water is op elk moment van de dag gewoon heet. De meeste plaatsen zijn schaduwrijk maar een een zonnig plekje is er altijd wel te vinden. Een klein zwembad biedt de gelegenheid tot verkoeling of het trekken van wat baantjes.

3 years ago

Ha
Hans Dutch

De eigenaar is zeer vriendelijk en behulpzaam. Grote tot zeer plaatsen met schaduw en zon. Het sanitair is super schoon. Er is een zwembad met ligstoelen en een caravan die ingericht is als bibliotheek, een kruidentuin waar je gebruik van mag maken en een eerste klas wasmachine. Toegang tot stroom en drinkwater is prima. Fietsroutes en broodjes service zijn beschikbaar bij de receptie. GSM signaal is zwak. WiFi is gratis, maar alleen in de directe omgeving van de receptie. Tip: ga kikkers eten bij Auberge de la Grenouillère in La Truchère. Leuk terras en heerlijke kikkerbilletjes. Ook de markt op woensdag in Pont de Vaux is een bezoek waard.

4 years ago

EV
Elly van Bruxvoort Dutch

Wat een fantastische camping!!! Al bij het inchecken merk je de gastvriendelijkheid van de beheerder. Het terrein, sanitair en zwembad zijn schoon en worden goed onderhouden. De ruime, schaduwrijke plek was geweldig. In de omgeving zijn veel leuke dingen te doen en veel moois te bezichtigen. Kortom: Geweldig!!

4 years ago

De
Desmedt Dutch

Camping was voor ons als doorreiscamping zeer vriendelijke eigenaren zeer gezellig met supergrote plaatsen

4 years ago

Ri
Rita Dutch

Prachtige camping met super mooie, ruime plaatsen. Mooi ingericht met planten, bloemen en voorwerpen. Zeer warm welkom. Heel persoonlijke benadering. Had al een fijn e-mail contact gehad. Echtpaar heeft er zoveel plezier in. Zoveel ruimte en gezelligheid. Je voelt je daar vrij. Na een fietstocht zalig het zwembad induiken. Sfeervolle internet plaats. Caravan met speelgoed en leesvoer. Waslijnen om de was op te hangen. Echt een zeer vertrouwd adres.

4 years ago

1 / 5

Location