€21.3
Por noche
Precio estimado Basado en 1 coche, 2 personas con una carpa, auto caravana o caravana.

Camping abierto de 01 January hasta 31 December
Llegada
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Salida
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Días
{{r.bookingDays}}

Este camping aún no está validado por Spottocamp ¿Eres el propietario? Contactanos con el botón de abajo.

Yo soy el dueño
Carpas de campaña
Caravanes
Auto caravanas
Electricidad
Perros
Lavadoras
- Advertisement -
3.5 / 5 (11 votos

Camping Bleialf

Im Brühl 4
54608, Bleialf
Alemania

Een knus verblijf op Camping Bleialf in Duitsland. Haal elke ochtend vers brood bij de bakker en zoek overdag verkoeling bij het kleine zwembad of het riviertje achter de camping. De kinderen worden goed vermaakt door het enthousiaste animatieteam. Het gebied bezit veel wandel- en fiets opties. Of maak een uitstapje naar de watervallen van Coo.

Lugar características

Recreación
Patio de recreo
Piscina al aire libre
Cancha de tenis
Área de Minigolf
Pesca

Acomodación
Carpas de campaña
Caravanes
Auto caravanas
Bungalós móviles
Apartamentos

Instalación de Servicios
Electricidad
Conexión de Televisor
Wi-Fi
Tienda de campismo
Pan en sitio
Merendero
Restaurante
Acceso a silla de ruedas
Barbacoa permitida

Calificaciones
Perros
Lugar con sombra

Sanitario
Lavadoras
Secadoras de ropa


Haga clic aquí si la información sobre este camping no es correcto o está incompleto

Fotos

Críticas

Thijs van de Schoot
Neerlandés
Op aandringen van mijn broer, en oom (was een paar dagen bij hun op bezoek) afgereisd naar Duitsland om hun caravan over te nemen toen zij naar huis gingen. Geweldige vakantie gehad daar; mooie, rustige camping met hele ruime plaatsen. De campingeigenaresse en haar zoon zijn erg aardige mensen die altijd voor je klaar staan mocht dat nodig zijn. Sanitair was altijd tip top in orde. Het was mijn oom ook zo goed bevallen dat hij weer terug was gekomen en ons ook nog een paar dagen opgezocht heeft. Ook onze kinderen hebben zich prima vermaakt en werden als kleine prins en prinses behandeld.
4 años ace

ER
Neerlandés
Een aantal jaar geleden hebben we hier een stacaravan gehuurd. Toen was de stacaravan niet geweldig, maar het restaurant bij de camping was geweldig. Daarom dit jaar weer naar deze camping, maar nu met de eigen caravan. Wat schetst onze verbazing? Restaurant is dicht. Op mijn vraag bij de receptie of het allang dicht is, krijg ik alleen een kortaf antwoord dat het niet open is. Nee, dat hadden wij al gezien. We krijgen een plek toegewezen, na de vraag of we hadden gereserveerd (nee dus) vlak bij het zwembad en op verder overigens redelijk lege camping. Toiletten zijn niet allemaal open, niet schoon en douchen wil je er ook niet. De stacaravans (voor de verhuur) zijn inmiddels verdwenen en daar is niks voor in de plaats gekomen. Lege plekken met snoeren uit de grond. Eten kun je goed bij de Schwarzer Mann! (de eigenaar had voorheen ook het restaurant op de camping) Bijzonder in tijden van corona een overvol zwembad.
4 años ace

- Advertisement -