€21.3
Por noite
Preço estimado Com base em 1 carro, 2 pessoas com tenda, caravana ou campervan.

Acampamento aberto a partir de 01 January até 31 December
Chegada
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Partida
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dias
{{r.bookingDays}}

Este parque de campismo ainda não foi validado pela Spottocamp Você é o proprietário? Contacte-nos com o botão abaixo.

Eu sou o dono
Barracas de campo
Caravanas
Autocaravanas
Electricidade
Cães
Máquinas de Lavar
- Advertisement -
3.5 / 5 (11 votos

Camping Bleialf

Im Brühl 4
54608, Bleialf
Alemanha

Een knus verblijf op Camping Bleialf in Duitsland. Haal elke ochtend vers brood bij de bakker en zoek overdag verkoeling bij het kleine zwembad of het riviertje achter de camping. De kinderen worden goed vermaakt door het enthousiaste animatieteam. Het gebied bezit veel wandel- en fiets opties. Of maak een uitstapje naar de watervallen van Coo.

Características do local

Recreação
Parque infantil
Piscina Exterior
Quadra de ténis
Área do Minigolfe
Pesca

Alojamento
Barracas de campo
Caravanas
Autocaravanas
Bangalôs móveis
Apartamentos

Instalação de Serviços
Electricidade
ligação de TV
Wi-Fi
Tenda de campismo
Pão no local
Merendero
Restaurante
Acesso de cadeira de rodas
Churrasco permitido

Qualificações
Cães
Lugar sombrio

Sanitário
Máquinas de Lavar
Secadores de roupa


Clique aqui se a informação sobre este parque de campismo estiver incorrecta ou incompleta.

Fotos

Críticas

Thijs van de Schoot
Holandês
Op aandringen van mijn broer, en oom (was een paar dagen bij hun op bezoek) afgereisd naar Duitsland om hun caravan over te nemen toen zij naar huis gingen. Geweldige vakantie gehad daar; mooie, rustige camping met hele ruime plaatsen. De campingeigenaresse en haar zoon zijn erg aardige mensen die altijd voor je klaar staan mocht dat nodig zijn. Sanitair was altijd tip top in orde. Het was mijn oom ook zo goed bevallen dat hij weer terug was gekomen en ons ook nog een paar dagen opgezocht heeft. Ook onze kinderen hebben zich prima vermaakt en werden als kleine prins en prinses behandeld.
4 anos ás

ER
Holandês
Een aantal jaar geleden hebben we hier een stacaravan gehuurd. Toen was de stacaravan niet geweldig, maar het restaurant bij de camping was geweldig. Daarom dit jaar weer naar deze camping, maar nu met de eigen caravan. Wat schetst onze verbazing? Restaurant is dicht. Op mijn vraag bij de receptie of het allang dicht is, krijg ik alleen een kortaf antwoord dat het niet open is. Nee, dat hadden wij al gezien. We krijgen een plek toegewezen, na de vraag of we hadden gereserveerd (nee dus) vlak bij het zwembad en op verder overigens redelijk lege camping. Toiletten zijn niet allemaal open, niet schoon en douchen wil je er ook niet. De stacaravans (voor de verhuur) zijn inmiddels verdwenen en daar is niks voor in de plaats gekomen. Lege plekken met snoeren uit de grond. Eten kun je goed bij de Schwarzer Mann! (de eigenaar had voorheen ook het restaurant op de camping) Bijzonder in tijden van corona een overvol zwembad.
4 anos ás

- Advertisement -