€21.3
Par nuit
Prix estimé sur la base d’une voiture, 2 personnes avec une tente ou une caravane.

Le site de camping est ouvert de 01 January jusqu'à 31 December
Arrivée
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Départ
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Jours
{{r.bookingDays}}

Ce site de camping n’est pas encore validé par Spottocamp. Vous êtes le propriétaire ? Contactez-nous avec le bouton ci-dessous

Je suis le propriétaire
Tentes
Caravanes
Caravanes
Electricité
Chiens
Machines à laver
- Advertisement -
3.5 / 5 (11 votes

Camping Bleialf

Im Brühl 4
54608, Bleialf
Allemagne

Een knus verblijf op Camping Bleialf in Duitsland. Haal elke ochtend vers brood bij de bakker en zoek overdag verkoeling bij het kleine zwembad of het riviertje achter de camping. De kinderen worden goed vermaakt door het enthousiaste animatieteam. Het gebied bezit veel wandel- en fiets opties. Of maak een uitstapje naar de watervallen van Coo.

Caractéristiques du lieu

Recreation
Terrain de jeux
Piscine extérieure
Court de tennis
Zone minigolf
Pêche

Hébergement
Tentes
Caravanes
Caravanes
Bungalows mobiles
Appartements

Installations
Electricité
Connexion TV
Wifi
Magasins du camping
Pain au comptoir
Snack-bar
Restaurant
Accès handicapé
BBQ autorisés

Qualifications
Chiens
Endroit ombragé

Sanitaires
Machines à laver
sèches-linges


Cliquez ici si les informations sur ce camping ne sont pas correctes ou incomplètes.

Photos

Avis

Thijs van de Schoot
Néerlandais
Op aandringen van mijn broer, en oom (was een paar dagen bij hun op bezoek) afgereisd naar Duitsland om hun caravan over te nemen toen zij naar huis gingen. Geweldige vakantie gehad daar; mooie, rustige camping met hele ruime plaatsen. De campingeigenaresse en haar zoon zijn erg aardige mensen die altijd voor je klaar staan mocht dat nodig zijn. Sanitair was altijd tip top in orde. Het was mijn oom ook zo goed bevallen dat hij weer terug was gekomen en ons ook nog een paar dagen opgezocht heeft. Ook onze kinderen hebben zich prima vermaakt en werden als kleine prins en prinses behandeld.
4 ans depuis

ER
Néerlandais
Een aantal jaar geleden hebben we hier een stacaravan gehuurd. Toen was de stacaravan niet geweldig, maar het restaurant bij de camping was geweldig. Daarom dit jaar weer naar deze camping, maar nu met de eigen caravan. Wat schetst onze verbazing? Restaurant is dicht. Op mijn vraag bij de receptie of het allang dicht is, krijg ik alleen een kortaf antwoord dat het niet open is. Nee, dat hadden wij al gezien. We krijgen een plek toegewezen, na de vraag of we hadden gereserveerd (nee dus) vlak bij het zwembad en op verder overigens redelijk lege camping. Toiletten zijn niet allemaal open, niet schoon en douchen wil je er ook niet. De stacaravans (voor de verhuur) zijn inmiddels verdwenen en daar is niks voor in de plaats gekomen. Lege plekken met snoeren uit de grond. Eten kun je goed bij de Schwarzer Mann! (de eigenaar had voorheen ook het restaurant op de camping) Bijzonder in tijden van corona een overvol zwembad.
4 ans depuis

- Advertisement -