Waldcamping Prüm es un camping con 100 parcelas en Prüm, Alemania, situado en la región de Rhineland-Palatinate. En el camping encontrarás wifi, una tienda, un bar de aperitivos y pan fresco por la mañana.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar una cabaña o un chalet.
Para bañarte hay una piscina exterior. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, animación infantil y una pista de tenis.
Los perros son bienvenidos en Waldcamping Prüm. Waldcamping Prüm es accesible en silla de ruedas. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaZoals altijd werden we door de eigenaars hartelijk ontvangen. Wij zijn drie weken geweest en hadden met onze tieners een heerlijke tijd op een ruime plek naast het zwembad. Zwemkaartjes werden overigens gratis aangeboden door de camping! De prijzen zijn bescheiden en de locatie is heel mooi, je wandelt zo het bos in vanaf de camping. Supermarkten zijn in de buurt en een tripje naar Trier of Keulen zijn de moeite waard. De camping is vorig jaar ten prooi gevallen aan de verschrikkelijke overstromingen, maar er wordt hard gewerkt om alles klaar te maken voor het volgende seizoen. Wij wensen de eigenaars het allerbeste!
hace 4 años
Vanwege Corona was het erg rustig en dat was heerlijk. Wij stonden achter het prachtige zwembad dat helaas alleen na afspraak was geopend. Ook op deze camping weer veel aftandse caravans met aanbouwsels, die staan gelukkig apart. Grote plaats, sanitair basic en lauw water onder de douche. Prum is niet interessant, is op fietsafstand dus bakker en supermarkt zijn dichtbij. Wandelen vanaf camping is niet top, voor routes moet je eerst een stukje rijden. Camping ligt net buiten het dorp bij industrieterrein. Eigenaar is erg aardig, meewerkend door Corona waren er veel regels.
hace 6 años
Netjes met vlakke plaatsen
hace 6 años
We vonden het een hele mooie en rustige camping. We hebben er 2 Nederlanders gesproken die daar sinds een jaar de schoonmaak deden en het zag er erg schoon en netjes uit. Ook hadden ze een aantal hele goede tips wat we konden gaan bezoeken. Hoop dat ze die mensen houden want daar had je echt wat aan. Verder is het eten redelijk en de omgeving echt een aanrader om eens te bezoeken.
hace 6 años
Camping ziet er mooi uit en s morgens toen we aankwamen heerlijk rustig. Niet echt gunstig geprijsd. Middags ging de muziek aan op het jeugd veld en is niet uitgebonkt tot ongeveer 1 uur nachts. Het jeugd veld word vaak verhuurd, en al deze jongeren komen douchen op de camping. Imbuss is nu weer geopend en goed te eten.
hace 6 años