Waldcamping Prüm is een camping met 100 plaatsen in Prüm, Duitsland, gelegen in de regio Rhineland-Palatinate. Op het terrein vind je wifi, een campingwinkel, een snackbar en 's ochtends vers brood.
Je kunt hier kamperen met een tent, een caravan of een camper. Naast kamperen kun je hier ook een trekkershut of een chalet huren.
Om te zwemmen is er een buitenzwembad. Op de camping zijn verschillende recreatiemogelijkheden, zoals een speeltuin, kinderanimatie en een tennisbaan.
Honden zijn welkom op Waldcamping Prüm. Waldcamping Prüm is rolstoeltoegankelijk. Om je kleding te wassen zijn er wasmachines en drogers beschikbaar. Er zijn plaatsen met elektriciteit beschikbaar.
Foto's
Kenmerken
Accommodaties
Voorzieningen
Geschiktheid
Recreatie
Sanitair
Beoordelingen
Schrijf een beoordelingZoals altijd werden we door de eigenaars hartelijk ontvangen. Wij zijn drie weken geweest en hadden met onze tieners een heerlijke tijd op een ruime plek naast het zwembad. Zwemkaartjes werden overigens gratis aangeboden door de camping! De prijzen zijn bescheiden en de locatie is heel mooi, je wandelt zo het bos in vanaf de camping. Supermarkten zijn in de buurt en een tripje naar Trier of Keulen zijn de moeite waard. De camping is vorig jaar ten prooi gevallen aan de verschrikkelijke overstromingen, maar er wordt hard gewerkt om alles klaar te maken voor het volgende seizoen. Wij wensen de eigenaars het allerbeste!
4 jaar geleden
Vanwege Corona was het erg rustig en dat was heerlijk. Wij stonden achter het prachtige zwembad dat helaas alleen na afspraak was geopend. Ook op deze camping weer veel aftandse caravans met aanbouwsels, die staan gelukkig apart. Grote plaats, sanitair basic en lauw water onder de douche. Prum is niet interessant, is op fietsafstand dus bakker en supermarkt zijn dichtbij. Wandelen vanaf camping is niet top, voor routes moet je eerst een stukje rijden. Camping ligt net buiten het dorp bij industrieterrein. Eigenaar is erg aardig, meewerkend door Corona waren er veel regels.
6 jaar geleden
Netjes met vlakke plaatsen
6 jaar geleden
We vonden het een hele mooie en rustige camping. We hebben er 2 Nederlanders gesproken die daar sinds een jaar de schoonmaak deden en het zag er erg schoon en netjes uit. Ook hadden ze een aantal hele goede tips wat we konden gaan bezoeken. Hoop dat ze die mensen houden want daar had je echt wat aan. Verder is het eten redelijk en de omgeving echt een aanrader om eens te bezoeken.
6 jaar geleden
Camping ziet er mooi uit en s morgens toen we aankwamen heerlijk rustig. Niet echt gunstig geprijsd. Middags ging de muziek aan op het jeugd veld en is niet uitgebonkt tot ongeveer 1 uur nachts. Het jeugd veld word vaak verhuurd, en al deze jongeren komen douchen op de camping. Imbuss is nu weer geopend en goed te eten.
6 jaar geleden