Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Minicamping Nieuw Beekdal
Minicamping Nieuw Beekdal
Minicamping Nieuw Beekdal
Minicamping Nieuw Beekdal
Minicamping Nieuw Beekdal

Minicamping Nieuw Beekdal in the Netherlands

Otterlo, the Netherlands

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4.5 / 5 (12 votes)

Minicamping Nieuw Beekdal

Apeldoornseweg 182
6731 SC Otterlo
the Netherlands
Visit website
Add to favorites

Minicamping Nieuw Beekdal is a campsite with 25 pitches in Otterlo, the Netherlands, located in the Gelderland region. On site you will find wifi, a camp shop and a restaurant.

You can camp here with a tent, a caravan or a camper.

For swimming there is an outdoor pool, an indoor pool and natural swimming water. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, bike rental and a sauna.

Dogs are welcome at Minicamping Nieuw Beekdal. Minicamping Nieuw Beekdal is wheelchair accessible and offers adapted sanitary facilities. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity are available.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Cabins
Caravans
Campers
Chalets
Apartments

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Gas connection
Gas bottle exchange
Wifi
Lockers
Lounge
Drying room
Cooking facilities
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Paved paths
Campfire at pitch allowed
Firewood
Charcoal BBQ allowed
Tables and benches

Suitability

Dogs allowed
Winter camping
Pitches with shade
Seasonal pitches
Nudists
Youth group pitches
Car free
Car allowed at pitch

Recreation

Playground
Indoor gaming
Petting zoo
Kids entertainment
Swimming in natural water
Sandy beach
Accessible water entrance
Nudist beach
Outdoor pool
Indoor pool
Water slide
Thermal baths
Sauna
Tennis
Table tennis
Volleyball
Golf
Mini golf
Sailing/surfing
Boat hire
Boat slipway
Bike rental
Horse riding
Fishing
Diving station
Ski lift
Cross-country skiing

Sanitary

Camper service station
Baby changing room
Washing cabins
Rentable bathroom
Accessible sanitary
Washing machines
Dryers
Mi
Mirjam Dutch

We hebben maar 1 nacht met een tent(je) gestaan op de mini camping. Sanitair is schoon, sfeer gemoedelijk. Mooi terrasje met prachtige bloeiende struiken en een overdekte plek om te zitten met slechter weer. Tijdschriften en boeken aanwezig om te lezen. Omdat we enkel slaapspullen mee hadden, ontbeten in het dorp, hotel Kruller. Alles helemaal prima, we komen weer voor een nachtje of 2 om dan ook meer van de prachtige omgeving te kunnen zien.

4 years ago

S.
S.v.D Dutch

Bij aankomst ging het al fout, vergeten in te boeken! Besteld 2 plaatsen naast elkaar en 2 sanitair, bleek er maar 1 sanitair vrij. Een caravan op bijveld en de andere er tegenover op bijveld in een zandhoop onder een lindeboom waar veel luis (kleefstof) en zaad viel. Buiten voortent eten of drinken niet mogelijk of verder op grasveld gaan zitten. Na 2 buien stonden we in zandbak en waterpoel doordat er een geul gegraven was voor aanleg afvoer, stroomaansluiting en wij een rivier door voortent kregen. 3 maal sloeg de spanning uit op hele camping en diverse keren het internet. Voor ons 2 sterren, 1 voor sanitair en 1 voor de omgeving en fietsroutes. De goede recensies komen van het grote veld (seizoen kampeerders) goed verzorgd en mooi grasveld met tegelplaatsen. Wij stonden naast sanitair 1 & 2 , dus krijg je deze toegewezen! Bezint eer je begint.... Wij zijn een ervaring rijker!!!

4 years ago

Jo
John Dutch

Een keurig nette camping met ruime plaatsen. Schoon en goed sanitair.Erg vriendelijke en behulpzame beheerder. Veel wandel en fietsroutes in de omgeving.

4 years ago

Ma
Mark Dutch

Prima camping met mooie plaatsen. Prima sanitair......warme douches met krachtige straal...schoon en verzorgd toilet....Van toiletpapier tot handdoekjes,zeep en gel....zeer compleet.Gastvrije en zeer hulpvaardige eigenaar en medewerkers.Uitstekende prijs- kwaliteitverhouding.Goede ligging bij Otterlo en tal van fiets- en wandelroutes.

4 years ago

M&
Maurice & Carina Dutch

Wij hebben een paar dagen hier gestaan. Prachtige omgeving, fijne camping met goede faciliteiten. Het Sanitair was echt super schoon en netjes. De douche was goed. WiFi was perfect goede ontvangst. Vanuit de camping zo het bos in kunnen lopen, hoe mooi kan je het hebben. De mensen zijn super vriendelijk en continue bezig om punten nog beter te maken. En wij hadden een plateau voor de caravan en dat vind ik wel een must in het voorjaar. We komen hier zeker nog eens terug.

4 years ago

1 / 3

Location