Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Minicamping Nieuw Beekdal
Minicamping Nieuw Beekdal
Minicamping Nieuw Beekdal
Minicamping Nieuw Beekdal
Minicamping Nieuw Beekdal

Minicamping Nieuw Beekdal i Nederland

Otterlo, Nederland

Denne campingplassen er ennå ikke validert av eieren. Klikk her hvis du er eieren.
4.5 / 5 (12 stemmer)

Minicamping Nieuw Beekdal

Apeldoornseweg 182
6731 SC Otterlo
Nederland
Besøk nettsiden
Legg til i favoritter

Minicamping Nieuw Beekdal er en campingplass med 25 plasser i Otterlo, Nederland, i regionen Gelderland. På plassen finner du wifi, en campingbutikk og en restaurant.

Her kan du campe med telt, campingvogn eller bobil.

For bading er det et utendørsbasseng, et innendørsbasseng og naturlig badevann. Det finnes flere aktiviteter på campingplassen, som en lekeplass, sykkelutleie og en badstue.

Hunder er velkomne på Minicamping Nieuw Beekdal. Minicamping Nieuw Beekdal er tilgjengelig for rullestolbrukere og har tilpassede sanitæranlegg. For å vaske klærne dine er det vaskemaskiner og tørketromler tilgjengelig. Plasser med strøm er tilgjengelige.

Bilder

Egenskaper

Overnattingstyper

Telt
Hytter
Campingvogner
Bobiler
Chaleter
Leiligheter

Fasiliteter

Strøm
Vanntilkobling
Avløpstilkobling
Gasstilkobling
Bytte av gassflasker
Wifi
Oppbevaringsbokser
Oppholdsrom
Tørkerom
Kokemuligheter
Campingbutikk
Ferskt brød
Snackbar
Restaurant
Tilgjengelig for rullestol
Asfalterte veier
Bål tillatt på plassen
Ved
Kullgrill tillatt
Bord og benker

Egnethet

Hunder tillatt
Vintercamping
Plasser med skygge
Sesongplasser
Naturister
Plasser for ungdomsgrupper
Bilfritt
Bil tillatt på plassen

Aktiviteter

Lekeplass
Innendørs spill
Besøksgård
Barneunderholdning
Bading i naturlig vann
Sandstrand
Tilgjengelig adkomst til vannet
Naturiststrand
Utendørsbasseng
Innendørsbasseng
Vannsklie
Termalbad
Badstue
Tennis
Bordtennis
Volleyball
Golf
Minigolf
Seiling/surfing
Båtutleie
Båtrampe
Sykkelutleie
Ridning
Fiske
Dykkestasjon
Skiheis
Langrenn

Sanitæranlegg

Tømmestasjon for bobiler
Stellerom
Vaskekabiner
Bad til leie
Tilgjengelige sanitæranlegg
Vaskemaskiner
Tørketromler
Mi
Mirjam Nederlandsk

We hebben maar 1 nacht met een tent(je) gestaan op de mini camping. Sanitair is schoon, sfeer gemoedelijk. Mooi terrasje met prachtige bloeiende struiken en een overdekte plek om te zitten met slechter weer. Tijdschriften en boeken aanwezig om te lezen. Omdat we enkel slaapspullen mee hadden, ontbeten in het dorp, hotel Kruller. Alles helemaal prima, we komen weer voor een nachtje of 2 om dan ook meer van de prachtige omgeving te kunnen zien.

4 år siden

S.
S.v.D Nederlandsk

Bij aankomst ging het al fout, vergeten in te boeken! Besteld 2 plaatsen naast elkaar en 2 sanitair, bleek er maar 1 sanitair vrij. Een caravan op bijveld en de andere er tegenover op bijveld in een zandhoop onder een lindeboom waar veel luis (kleefstof) en zaad viel. Buiten voortent eten of drinken niet mogelijk of verder op grasveld gaan zitten. Na 2 buien stonden we in zandbak en waterpoel doordat er een geul gegraven was voor aanleg afvoer, stroomaansluiting en wij een rivier door voortent kregen. 3 maal sloeg de spanning uit op hele camping en diverse keren het internet. Voor ons 2 sterren, 1 voor sanitair en 1 voor de omgeving en fietsroutes. De goede recensies komen van het grote veld (seizoen kampeerders) goed verzorgd en mooi grasveld met tegelplaatsen. Wij stonden naast sanitair 1 & 2 , dus krijg je deze toegewezen! Bezint eer je begint.... Wij zijn een ervaring rijker!!!

4 år siden

Jo
John Nederlandsk

Een keurig nette camping met ruime plaatsen. Schoon en goed sanitair.Erg vriendelijke en behulpzame beheerder. Veel wandel en fietsroutes in de omgeving.

4 år siden

Ma
Mark Nederlandsk

Prima camping met mooie plaatsen. Prima sanitair......warme douches met krachtige straal...schoon en verzorgd toilet....Van toiletpapier tot handdoekjes,zeep en gel....zeer compleet.Gastvrije en zeer hulpvaardige eigenaar en medewerkers.Uitstekende prijs- kwaliteitverhouding.Goede ligging bij Otterlo en tal van fiets- en wandelroutes.

4 år siden

M&
Maurice & Carina Nederlandsk

Wij hebben een paar dagen hier gestaan. Prachtige omgeving, fijne camping met goede faciliteiten. Het Sanitair was echt super schoon en netjes. De douche was goed. WiFi was perfect goede ontvangst. Vanuit de camping zo het bos in kunnen lopen, hoe mooi kan je het hebben. De mensen zijn super vriendelijk en continue bezig om punten nog beter te maken. En wij hadden een plateau voor de caravan en dat vind ik wel een must in het voorjaar. We komen hier zeker nog eens terug.

4 år siden

1 / 3

Beliggenhet