Minicamping Nieuw Beekdal
6731 SC Otterlo
os Países Baixos
Minicamping Nieuw Beekdal é um parque de campismo com 25 parcelas em Otterlo, os Países Baixos, situado na região de Gelderland. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e um restaurante.
Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana.
Para nadar há uma piscina exterior, uma piscina interior e águas naturais para nadar. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, aluguer de bicicletas e uma sauna.
Os cães são bem-vindos em Minicamping Nieuw Beekdal. Minicamping Nieuw Beekdal é acessível a cadeiras de rodas e dispõe de instalações sanitárias adaptadas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoWe hebben maar 1 nacht met een tent(je) gestaan op de mini camping. Sanitair is schoon, sfeer gemoedelijk. Mooi terrasje met prachtige bloeiende struiken en een overdekte plek om te zitten met slechter weer. Tijdschriften en boeken aanwezig om te lezen. Omdat we enkel slaapspullen mee hadden, ontbeten in het dorp, hotel Kruller. Alles helemaal prima, we komen weer voor een nachtje of 2 om dan ook meer van de prachtige omgeving te kunnen zien.
há 4 anos
Bij aankomst ging het al fout, vergeten in te boeken! Besteld 2 plaatsen naast elkaar en 2 sanitair, bleek er maar 1 sanitair vrij. Een caravan op bijveld en de andere er tegenover op bijveld in een zandhoop onder een lindeboom waar veel luis (kleefstof) en zaad viel. Buiten voortent eten of drinken niet mogelijk of verder op grasveld gaan zitten. Na 2 buien stonden we in zandbak en waterpoel doordat er een geul gegraven was voor aanleg afvoer, stroomaansluiting en wij een rivier door voortent kregen. 3 maal sloeg de spanning uit op hele camping en diverse keren het internet. Voor ons 2 sterren, 1 voor sanitair en 1 voor de omgeving en fietsroutes. De goede recensies komen van het grote veld (seizoen kampeerders) goed verzorgd en mooi grasveld met tegelplaatsen. Wij stonden naast sanitair 1 & 2 , dus krijg je deze toegewezen! Bezint eer je begint.... Wij zijn een ervaring rijker!!!
há 4 anos
Een keurig nette camping met ruime plaatsen. Schoon en goed sanitair.Erg vriendelijke en behulpzame beheerder. Veel wandel en fietsroutes in de omgeving.
há 4 anos
Prima camping met mooie plaatsen. Prima sanitair......warme douches met krachtige straal...schoon en verzorgd toilet....Van toiletpapier tot handdoekjes,zeep en gel....zeer compleet.Gastvrije en zeer hulpvaardige eigenaar en medewerkers.Uitstekende prijs- kwaliteitverhouding.Goede ligging bij Otterlo en tal van fiets- en wandelroutes.
há 4 anos
Wij hebben een paar dagen hier gestaan. Prachtige omgeving, fijne camping met goede faciliteiten. Het Sanitair was echt super schoon en netjes. De douche was goed. WiFi was perfect goede ontvangst. Vanuit de camping zo het bos in kunnen lopen, hoe mooi kan je het hebben. De mensen zijn super vriendelijk en continue bezig om punten nog beter te maken. En wij hadden een plateau voor de caravan en dat vind ik wel een must in het voorjaar. We komen hier zeker nog eens terug.
há 4 anos