Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Minicamping Het Zwammetje
Minicamping Het Zwammetje
Minicamping Het Zwammetje
Minicamping Het Zwammetje
Minicamping Het Zwammetje

Minicamping Het Zwammetje em os Países Baixos

Gennep / Milsbeek, os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4 / 5 (11 votos)

Minicamping Het Zwammetje

Bloemerstraat 3
6596 DS Gennep / Milsbeek
os Países Baixos
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Minicamping Het Zwammetje é um parque de campismo com 30 parcelas em Gennep / Milsbeek, os Países Baixos, situado na região de Limburg. No local encontrará wi-fi.

Os cães são bem-vindos em Minicamping Het Zwammetje. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
YV
Y. van den Brandt Neerlandês

De camping bestaat uit 1 veld met een mooi uitzicht over het landschap. Het is heel erg jammer dat de camping erg rommelig en het terrein niet goed onderhouden is. Bij de inrit, de parkeerplaats, het fietsenhok, langs het paadje naar het sanitair, bij de containerwoningen die ze verhuren, overal ligt rommel. Ook is er vanaf het veldje een paadje naar het riviertje. Daar staat een wankel picknickbankje waar het onkruid zo hoog is, waardoor je er niet kan zitten. Aan groenonderhoud wordt niet gedaan. Het sanitair is onlogisch ingedeeld, slecht afgewerkt maar wel schoon. Wij hebben al veel svr campings bezocht en stellen absoluut geen hoge eisen, maar dit was voor ons toch de minste. Kortom het uitzicht maakt veel goed en met een flinke opruimbeurt en wat onderhoud aan het terrein zou dit een paradijsje kunnen zijn. Heel jammer!!!

há 4 anos

Ca
Carlo Neerlandês

Camping het Zwammetje... op Google Maps had ik al gezien dat de inrit krap was, we hebben een vrij grote caravan, maar ik dacht, dat gaat wel, het ging ook, precies. Op de camping: een plek waar de caravan eigenlijk niet op past, gereserveerd omdat we met vrienden waren. Maar geen plek bij elkaar, wat op zich niet erg is, maar dat had wel gezegd moeten worden, denk ik. Maar goed, gesetteld en toen even naar de wc. Wel dat is terug naar het jaar kruik. Nog net geen houten ton!! Ernstig verouderd, niet schoon, donker! En een lichtschakelaar met een touwtje - ranzig! Camping ook niet onderhouden, wildgroei van struiken, de afvalplek niet netjes, onze plek opgevuld met klapzand (waardoor de caravan wegzakt) een sterk aflopend terrein. Maar positief zijn de rust en het uitzicht. Vertrokken.. het pad af op de mover. Niet te doen en ik ben echt wel wat gewend

há 4 anos

We
Weijers Neerlandês

Foto's op de website geven niet helemaal de werkelijkheid weer, 2 van de 3 kanten van de camping wel ruime afgescheiden plekken de andere kant weinig afscheiding. Prima ligging en uitzicht! Zeer verouderd niet onderhouden sanitair! En niet regelmatig schoon gemaakt en prullen bakken geleegd. Zeer rommelig om het gebouw heen! Recreatie ruimte verdiend niet die naam.

há 4 anos

Zo
zomers Neerlandês

Netjes en schoon sanitair. erg mooie ligging.

há 4 anos

Co
Corrie Neerlandês

Wij hebben hier 2 weken met veel plezier gestaan. De camping kijkt uit op het riviertje de Niers en heeft een fantastisch uitzicht. Het sanitair is netjes en schoon. Alleen de entourage bij de ingang is wat minder, maar de camping is helemaal okay. Dus rij niet door en neem een kijkje op de camping.

há 4 anos

1 / 3

Localização