Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Minicamping Het Zwammetje
Minicamping Het Zwammetje
Minicamping Het Zwammetje
Minicamping Het Zwammetje
Minicamping Het Zwammetje

Minicamping Het Zwammetje i Nederlandene

Gennep / Milsbeek, Nederlandene

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
4 / 5 (11 stemmer)

Minicamping Het Zwammetje

Bloemerstraat 3
6596 DS Gennep / Milsbeek
Nederlandene
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

Minicamping Het Zwammetje er en campingplads med 30 pladser i Gennep / Milsbeek, Nederlandene, beliggende i regionen Limburg. På pladsen finder du wifi.

Hunde er velkomne på Minicamping Het Zwammetje. Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed.

Fotos

Egenskaber

Faciliteter

Wifi
Kulgrill tilladt

Egnethed

Hunde tilladt
Pladser med skygge

Sanitet

Vaskemaskiner
YV
Y. van den Brandt Hollandsk

De camping bestaat uit 1 veld met een mooi uitzicht over het landschap. Het is heel erg jammer dat de camping erg rommelig en het terrein niet goed onderhouden is. Bij de inrit, de parkeerplaats, het fietsenhok, langs het paadje naar het sanitair, bij de containerwoningen die ze verhuren, overal ligt rommel. Ook is er vanaf het veldje een paadje naar het riviertje. Daar staat een wankel picknickbankje waar het onkruid zo hoog is, waardoor je er niet kan zitten. Aan groenonderhoud wordt niet gedaan. Het sanitair is onlogisch ingedeeld, slecht afgewerkt maar wel schoon. Wij hebben al veel svr campings bezocht en stellen absoluut geen hoge eisen, maar dit was voor ons toch de minste. Kortom het uitzicht maakt veel goed en met een flinke opruimbeurt en wat onderhoud aan het terrein zou dit een paradijsje kunnen zijn. Heel jammer!!!

for 4 år siden

Ca
Carlo Hollandsk

Camping het Zwammetje... op Google Maps had ik al gezien dat de inrit krap was, we hebben een vrij grote caravan, maar ik dacht, dat gaat wel, het ging ook, precies. Op de camping: een plek waar de caravan eigenlijk niet op past, gereserveerd omdat we met vrienden waren. Maar geen plek bij elkaar, wat op zich niet erg is, maar dat had wel gezegd moeten worden, denk ik. Maar goed, gesetteld en toen even naar de wc. Wel dat is terug naar het jaar kruik. Nog net geen houten ton!! Ernstig verouderd, niet schoon, donker! En een lichtschakelaar met een touwtje - ranzig! Camping ook niet onderhouden, wildgroei van struiken, de afvalplek niet netjes, onze plek opgevuld met klapzand (waardoor de caravan wegzakt) een sterk aflopend terrein. Maar positief zijn de rust en het uitzicht. Vertrokken.. het pad af op de mover. Niet te doen en ik ben echt wel wat gewend

for 4 år siden

We
Weijers Hollandsk

Foto's op de website geven niet helemaal de werkelijkheid weer, 2 van de 3 kanten van de camping wel ruime afgescheiden plekken de andere kant weinig afscheiding. Prima ligging en uitzicht! Zeer verouderd niet onderhouden sanitair! En niet regelmatig schoon gemaakt en prullen bakken geleegd. Zeer rommelig om het gebouw heen! Recreatie ruimte verdiend niet die naam.

for 4 år siden

Zo
zomers Hollandsk

Netjes en schoon sanitair. erg mooie ligging.

for 4 år siden

Co
Corrie Hollandsk

Wij hebben hier 2 weken met veel plezier gestaan. De camping kijkt uit op het riviertje de Niers en heeft een fantastisch uitzicht. Het sanitair is netjes en schoon. Alleen de entourage bij de ingang is wat minder, maar de camping is helemaal okay. Dus rij niet door en neem een kijkje op de camping.

for 4 år siden

1 / 3

Beliggenhed