Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping De Vinkenhei
Camping De Vinkenhei
Camping De Vinkenhei
Camping De Vinkenhei
Camping De Vinkenhei

Camping De Vinkenhei em os Países Baixos

Lage Mierde, os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
5 / 5 (6 votos)

Camping De Vinkenhei

Beekakkersweg 5
5094 EN Lage Mierde
os Países Baixos
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

Camping De Vinkenhei é um parque de campismo com 30 parcelas em Lage Mierde, os Países Baixos, situado na região de North Brabant. No local encontrará wi-fi e um snack-bar.

Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.

Os cães são bem-vindos em Camping De Vinkenhei. Camping De Vinkenhei é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Zona de cozinha
Snack-bar
Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra

Lazer

Parque infantil

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
JV
Jos van der Vleuten Neerlandês

De camping ligt vlak bij het natuurgebied de Utrecht. Vanaf de camping zijn veel fiets- en wandelmogelijkheden. De eigenaren ontvingen ons heel hartelijk, uiteraard met koffie. Annie gaat mee kijken of je plekje geschikt is. De camping straalt vriendelijkheid en gezelligheid uit. Er is een mooie slecht weer accommodatie. De plekken zijn ruim en liggen tegen een bosrand aan of tegen een weiland. Je hebt er een mooi uitzicht.

há 6 anos

GR
Guus Ruiter Neerlandês

Aan doodlopende weg in stiltegebied gelegen minicamping. Ruime plaatsen, of in de schaduw, of in de zon. Modern sanitair met vloerverwarming. 2x per dag algehele schoonmaak of zoveel als noodzakelijk. Grote recreatieruimte, TV. WiFi, Koel/vrieskast. Appartement het Vinkennestje voor max. 6 personen. Veel activiteiten. Dinsdag knutselavond. Brabants blokkenspel. Regelmatig uitsmijters eten bij de Uitsmijteravond. Fietsvierdaagse. Vele fietsroutes. Uitgebreid informatiepakket met kaarten. Jeu de boules banen (2)

há 6 anos

GR
Guus Ruiter Neerlandês

Als het gaat om gastvrijheid en Brabantse gemoedelijkheid, dan kennen wij geen betere plek. Wij hebben onze 50e trouwdag hier gevierd en werden volledig verrast met een bezoek van alle campinggasten. De eigenaren hadden gezorgd voor koffie voor iedereen en Riek had 8!!!!!! taarten gebakken; en wat voor taarten!!! Onvergetelijke ervaring!

há 6 anos

Ro
Rob Neerlandês

Prima minicamping, veel ruimte, veel rust. Prima sanitair, goed onderhouden. Gastvriendelijke eigenaren.

há 6 anos

Ha
Hans Neerlandês

De camping is een stuk grasland met en zonder schaduwplekken. Voorheen een gemengd bedrijf boerderij. Eigenaars bijzonder gastvrij

há 6 anos

1 / 2

Localização