Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping De Vinkenhei
Camping De Vinkenhei
Camping De Vinkenhei
Camping De Vinkenhei
Camping De Vinkenhei

Camping De Vinkenhei in the Netherlands

Lage Mierde, the Netherlands

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
5 / 5 (6 votes)

Camping De Vinkenhei

Beekakkersweg 5
5094 EN Lage Mierde
the Netherlands
Visit website
Add to favorites

Camping De Vinkenhei is a campsite with 30 pitches in Lage Mierde, the Netherlands, located in the North Brabant region. On site you will find wifi and a snack bar.

There are several recreational activities on the campsite, such as a playground.

Dogs are welcome at Camping De Vinkenhei. Camping De Vinkenhei is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines available.

Photos

Characteristics

Facilities

Wifi
Cooking facilities
Snack bar
Wheelchair access
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Pitches with shade

Recreation

Playground

Sanitary

Washing machines
JV
Jos van der Vleuten Dutch

De camping ligt vlak bij het natuurgebied de Utrecht. Vanaf de camping zijn veel fiets- en wandelmogelijkheden. De eigenaren ontvingen ons heel hartelijk, uiteraard met koffie. Annie gaat mee kijken of je plekje geschikt is. De camping straalt vriendelijkheid en gezelligheid uit. Er is een mooie slecht weer accommodatie. De plekken zijn ruim en liggen tegen een bosrand aan of tegen een weiland. Je hebt er een mooi uitzicht.

6 years ago

GR
Guus Ruiter Dutch

Aan doodlopende weg in stiltegebied gelegen minicamping. Ruime plaatsen, of in de schaduw, of in de zon. Modern sanitair met vloerverwarming. 2x per dag algehele schoonmaak of zoveel als noodzakelijk. Grote recreatieruimte, TV. WiFi, Koel/vrieskast. Appartement het Vinkennestje voor max. 6 personen. Veel activiteiten. Dinsdag knutselavond. Brabants blokkenspel. Regelmatig uitsmijters eten bij de Uitsmijteravond. Fietsvierdaagse. Vele fietsroutes. Uitgebreid informatiepakket met kaarten. Jeu de boules banen (2)

6 years ago

GR
Guus Ruiter Dutch

Als het gaat om gastvrijheid en Brabantse gemoedelijkheid, dan kennen wij geen betere plek. Wij hebben onze 50e trouwdag hier gevierd en werden volledig verrast met een bezoek van alle campinggasten. De eigenaren hadden gezorgd voor koffie voor iedereen en Riek had 8!!!!!! taarten gebakken; en wat voor taarten!!! Onvergetelijke ervaring!

6 years ago

Ro
Rob Dutch

Prima minicamping, veel ruimte, veel rust. Prima sanitair, goed onderhouden. Gastvriendelijke eigenaren.

6 years ago

Ha
Hans Dutch

De camping is een stuk grasland met en zonder schaduwplekken. Voorheen een gemengd bedrijf boerderij. Eigenaars bijzonder gastvrij

6 years ago

1 / 2

Location