Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping De Vinkenhei
Camping De Vinkenhei
Camping De Vinkenhei
Camping De Vinkenhei
Camping De Vinkenhei

Camping De Vinkenhei in Paesi Bassi

Lage Mierde, Paesi Bassi

Questo campeggio non è ancora stato convalidato dal suo proprietario. Clicca qui se sei il proprietario.
5 / 5 (6 voti)

Camping De Vinkenhei

Beekakkersweg 5
5094 EN Lage Mierde
Paesi Bassi
Visita il sito web
Aggiungi ai preferiti

Camping De Vinkenhei è un campeggio con 30 piazzole a Lage Mierde, Paesi Bassi, situato nella regione North Brabant. In loco troverai il wifi e uno snack bar.

Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi.

I cani sono i benvenuti presso Camping De Vinkenhei. Camping De Vinkenhei è accessibile in sedia a rotelle. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici.

Foto

Caratteristiche

Servizi

Wifi
Zona cucina
Snack bar
Accesso per sedie a rotelle
Barbecue a carbone consentito

Adatto per

Cani ammessi
Piazzole ombreggiate

Attività ricreative

Parco giochi

Servizi igienici

Lavatrici
JV
Jos van der Vleuten Olandese

De camping ligt vlak bij het natuurgebied de Utrecht. Vanaf de camping zijn veel fiets- en wandelmogelijkheden. De eigenaren ontvingen ons heel hartelijk, uiteraard met koffie. Annie gaat mee kijken of je plekje geschikt is. De camping straalt vriendelijkheid en gezelligheid uit. Er is een mooie slecht weer accommodatie. De plekken zijn ruim en liggen tegen een bosrand aan of tegen een weiland. Je hebt er een mooi uitzicht.

6 anni fa

GR
Guus Ruiter Olandese

Aan doodlopende weg in stiltegebied gelegen minicamping. Ruime plaatsen, of in de schaduw, of in de zon. Modern sanitair met vloerverwarming. 2x per dag algehele schoonmaak of zoveel als noodzakelijk. Grote recreatieruimte, TV. WiFi, Koel/vrieskast. Appartement het Vinkennestje voor max. 6 personen. Veel activiteiten. Dinsdag knutselavond. Brabants blokkenspel. Regelmatig uitsmijters eten bij de Uitsmijteravond. Fietsvierdaagse. Vele fietsroutes. Uitgebreid informatiepakket met kaarten. Jeu de boules banen (2)

6 anni fa

GR
Guus Ruiter Olandese

Als het gaat om gastvrijheid en Brabantse gemoedelijkheid, dan kennen wij geen betere plek. Wij hebben onze 50e trouwdag hier gevierd en werden volledig verrast met een bezoek van alle campinggasten. De eigenaren hadden gezorgd voor koffie voor iedereen en Riek had 8!!!!!! taarten gebakken; en wat voor taarten!!! Onvergetelijke ervaring!

6 anni fa

Ro
Rob Olandese

Prima minicamping, veel ruimte, veel rust. Prima sanitair, goed onderhouden. Gastvriendelijke eigenaren.

6 anni fa

Ha
Hans Olandese

De camping is een stuk grasland met en zonder schaduwplekken. Voorheen een gemengd bedrijf boerderij. Eigenaars bijzonder gastvrij

6 anni fa

1 / 2

Posizione