€27
per nacht
Gemiddelde prijs gebaseerd op een auto en twee personen met een tent, caravan of camper.

Camping is geopend van 01 January tot 31 December
Aankomst
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Vertrek
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Dagen
{{r.bookingDays}}

Deze camping is nog niet door Spottocamp geverifieerd. Bent u de eigenaar van deze camping? Klik dan op de knop hieronder.

Ik ben de eigenaar
Wifi
BBQ toegestaan
Honden
Wasmachines
- Advertisement -
4.5 / 5 (12 stemmen

Le Moulin

Millewée 5
9659, Heiderscheidergrund
Groothertogdom Luxemburg

Le Moulin is een camping in Heiderscheidergrund, Groothertogdom Luxemburg. Le Moulin heeft wifi en een snackbar. Honden zijn toegestaan op deze camping. Voor het wassen van kleding zijn wasmachines beschikbaar.

Eigenschappen camping

Faciliteiten
TV aansluiting
Wifi
Kookfaciliteiten
Snackbar
BBQ toegestaan

Kwalificaties
Honden
Plekken met schaduw

Sanitair
Verschoonmogelijkheden
Wasmachines


Klik hier als de informatie niet correct of onvolledig is

Foto's

Beoordelingen

Familie op doorreis
Nederlands
Super mooie omgeving, ook de natuur (veel beekjes/riviertjes) op de camping is leuk en lekker verkoelend. De plekken zijn niet afgebakend en iedereen staat overal maar ergens. Op de receptie wordt aangegeven dat ze vol zitten (wij hadden de laatste plek voor 1 nacht) maar nog veel lege plekken gezien. Sanitair is te weinig voor zoveel plekken (2 dames douches en 2 heren douches op minstens 50 plekken). Wel schoon sanitair. Op de site staat dat er snacks verkrijgbaar zijn, dit zijn alleen pizza's.
4 jaren geleden

- Advertisement -