Le Moulin è un campeggio a Heiderscheidergrund, Lussemburgo, situato nella regione Ardennes / Diekirch. In loco troverai il wifi e uno snack bar.
I cani sono i benvenuti presso Le Moulin. Per lavare i tuoi vestiti sono disponibili lavatrici.
Foto
Caratteristiche
Servizi
Adatto per
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneAlles Top:Essen,Bewirtung,Platz.Jederzeit wieder.
4 anni fa
Super mooie omgeving, ook de natuur (veel beekjes/riviertjes) op de camping is leuk en lekker verkoelend. De plekken zijn niet afgebakend en iedereen staat overal maar ergens. Op de receptie wordt aangegeven dat ze vol zitten (wij hadden de laatste plek voor 1 nacht) maar nog veel lege plekken gezien. Sanitair is te weinig voor zoveel plekken (2 dames douches en 2 heren douches op minstens 50 plekken). Wel schoon sanitair. Op de site staat dat er snacks verkrijgbaar zijn, dit zijn alleen pizza's.
6 anni fa
Super gastvrij eten helemaal top en snelle bediening. Ontzettend mooie plek om te camperen of een huisje te huren . Tussen de bergen naast een stromend berg water echt prachtig. Complimenten aan de eigenaren en het personeel echt een 10+ ervaring!! Wij komen hier zeker terug.
6 anni fa
Een bruggetje over en we zijn op de camping. Zonder gezeur, eerst receptie en zo, hup gelijk de tent opgezet aan de waterkant van het riviertje de Sauer. Hier vanaf donderdag t/m zondag met onze vrienden gekampeerd. Mooi wandel gebied wel erg vermoeiend moet maar weer eens in training gaan. Wil je een looi gelegen camping moet je zeker hier naar toe gaan. Ik kom zeker nog vele malen terug.
6 anni fa
Gezellige camping, goed ontvangen door echt heel aardige eigenaar. Echt een aanrader voor mensen met een hond. Die zijn hier bijzonder welkom. Sanitair is goed en netjes. Verder geen op of aanmerkingen. We komen zeker nog een keer terug. Heel relaxed en goed eten in het café. Ook goed te doen voor doorreis.
6 anni fa