Le Moulin er en campingplads i Heiderscheidergrund, Luxembourg, beliggende i regionen Ardennes / Diekirch. På pladsen finder du wifi og en snackbar.
Hunde er velkomne på Le Moulin. Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed.
Fotos
Egenskaber
Faciliteter
Egnethed
Sanitet
Anmeldelser
Skriv en anmeldelseAlles Top:Essen,Bewirtung,Platz.Jederzeit wieder.
for 4 år siden
Super mooie omgeving, ook de natuur (veel beekjes/riviertjes) op de camping is leuk en lekker verkoelend. De plekken zijn niet afgebakend en iedereen staat overal maar ergens. Op de receptie wordt aangegeven dat ze vol zitten (wij hadden de laatste plek voor 1 nacht) maar nog veel lege plekken gezien. Sanitair is te weinig voor zoveel plekken (2 dames douches en 2 heren douches op minstens 50 plekken). Wel schoon sanitair. Op de site staat dat er snacks verkrijgbaar zijn, dit zijn alleen pizza's.
for 6 år siden
Super gastvrij eten helemaal top en snelle bediening. Ontzettend mooie plek om te camperen of een huisje te huren . Tussen de bergen naast een stromend berg water echt prachtig. Complimenten aan de eigenaren en het personeel echt een 10+ ervaring!! Wij komen hier zeker terug.
for 6 år siden
Een bruggetje over en we zijn op de camping. Zonder gezeur, eerst receptie en zo, hup gelijk de tent opgezet aan de waterkant van het riviertje de Sauer. Hier vanaf donderdag t/m zondag met onze vrienden gekampeerd. Mooi wandel gebied wel erg vermoeiend moet maar weer eens in training gaan. Wil je een looi gelegen camping moet je zeker hier naar toe gaan. Ik kom zeker nog vele malen terug.
for 6 år siden
Gezellige camping, goed ontvangen door echt heel aardige eigenaar. Echt een aanrader voor mensen met een hond. Die zijn hier bijzonder welkom. Sanitair is goed en netjes. Verder geen op of aanmerkingen. We komen zeker nog een keer terug. Heel relaxed en goed eten in het café. Ook goed te doen voor doorreis.
for 6 år siden