Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Bosrand
De Bosrand
De Bosrand
De Bosrand
De Bosrand

De Bosrand – Pays-Bas

Sint Geertruid, Pays-Bas

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4 / 5 (15 votes)

De Bosrand

Moerslag 4
6265 NC Sint Geertruid
Pays-Bas
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

De Bosrand est un camping de 0 emplacements à Sint Geertruid, Pays-Bas, situé dans la région Limburg. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie et un restaurant.

Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux.

Les chiens sont les bienvenus à De Bosrand. Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles.

Photos

Caractéristiques

Équipements

Électricité
Raccordement à l'eau
Wifi
Épicerie
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés

Loisirs

Aire de jeux

Sanitaires

Machines à laver
RD
R. de la Rie Néerlandais

Hebben hier voor 1 nacht gestaan. Sanitair wat verouderd. Eten in het restaurant voor bij de weg was gezellig en prima. Lijkt ons mooie omgeving om nog eens voor meerdere dagen terug te komen, bv om te fietsen.

il y a 3 ans

De
Dennis Néerlandais

Sinds medio juli staan wij hier op deze fijne camping, waar gezien onze persoonlijke omstandigheden Wilma, Jos, Bianca en Toni ons terzijde staan en met veel empathie willen helpen om ons verblijf zo fijn mogelijk te laten verlopen. Chapeau voor deze lieve mensen die deze camping sinds vele decennia runnen. De camping an sich is voortreffelijk. De rust en ruimte, het schone sanitair, de heerlijke warme douches en het fijne eetcafe. Kortom. Helemaal top.

il y a 4 ans

YB
Yvette Benthem Néerlandais

Zeer mooie camping, waar het je aan niets ontbreekt. Super ligging, schoon modern sanitair, uiterst vriendelijk personeel. Het is een soort van terrascamping, met een beneden gedeelte, hier bevindt zich de speeltuin, hier mogen ook honden komen en een groot boven gedeelte. Heerlijk restaurant en een campingwinkel met broodservice. Als je dan toch opzoek moet naar iets negatiefs, dan is het waarschijnlijk het ontbreken van een zwembad, hebben wij niet gemist maar met het grote aantal kinderen op de camping, zou dit wel een mooie toevoeging zijn, echter zal de prijs van de camping hierdoor waarschijnlijk gaan stijgen en dat is jammer want ook dat maakt deze camping nou juist zo aantrekkelijk, de goede prijs kwaliteit verhouding. Kortom dikke 5 sterren!

il y a 4 ans

JH
Joke Hendriks Néerlandais

We hebben weer genoten, het chalet was schoner dan schoon, chalet ook heel compleet, alles voor een fijne vakantie, en de wijze waarop jullie met de gasten omgaan is gewoon top! Omgeving leent zich voor mooie wandelingen en fietstochten, we komen zeker een keer terug .

il y a 4 ans

GH
Gerard Hengst Néerlandais

Camping is mooi, echter de geluidsoverlast van andere gasten maken het verblijf ondraaglijk. Tenten worden verhuurd aan groepen die tot diep in de nacht lallend bezig zijn. Zelf na melding wordt er niet gehandhaafd.

il y a 4 ans

1 / 3

Emplacement