Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Bosrand
De Bosrand
De Bosrand
De Bosrand
De Bosrand

De Bosrand i Nederlandene

Sint Geertruid, Nederlandene

Denne campingplads er endnu ikke blevet valideret af sin ejer. Klik her, hvis du er ejeren.
4 / 5 (15 stemmer)

De Bosrand

Moerslag 4
6265 NC Sint Geertruid
Nederlandene
Besøg hjemmeside
Tilføj til favoritter

De Bosrand er en campingplads med 0 pladser i Sint Geertruid, Nederlandene, beliggende i regionen Limburg. På pladsen finder du wifi, en campingbutik og en restaurant.

Der er flere fritidsaktiviteter på campingpladsen, såsom en legeplads.

Hunde er velkomne på De Bosrand. Til tøjvask er der vaskemaskiner til rådighed. Der findes pladser med strøm.

Fotos

Egenskaber

Faciliteter

Strøm
Vandtilslutning
Wifi
Campingbutik
Snackbar
Restaurant
Kørestolsadgang
Kulgrill tilladt

Egnethed

Hunde tilladt
Pladser med skygge

Fritidsaktiviteter

Legeplads

Sanitet

Vaskemaskiner
RD
R. de la Rie Hollandsk

Hebben hier voor 1 nacht gestaan. Sanitair wat verouderd. Eten in het restaurant voor bij de weg was gezellig en prima. Lijkt ons mooie omgeving om nog eens voor meerdere dagen terug te komen, bv om te fietsen.

for 3 år siden

De
Dennis Hollandsk

Sinds medio juli staan wij hier op deze fijne camping, waar gezien onze persoonlijke omstandigheden Wilma, Jos, Bianca en Toni ons terzijde staan en met veel empathie willen helpen om ons verblijf zo fijn mogelijk te laten verlopen. Chapeau voor deze lieve mensen die deze camping sinds vele decennia runnen. De camping an sich is voortreffelijk. De rust en ruimte, het schone sanitair, de heerlijke warme douches en het fijne eetcafe. Kortom. Helemaal top.

for 4 år siden

YB
Yvette Benthem Hollandsk

Zeer mooie camping, waar het je aan niets ontbreekt. Super ligging, schoon modern sanitair, uiterst vriendelijk personeel. Het is een soort van terrascamping, met een beneden gedeelte, hier bevindt zich de speeltuin, hier mogen ook honden komen en een groot boven gedeelte. Heerlijk restaurant en een campingwinkel met broodservice. Als je dan toch opzoek moet naar iets negatiefs, dan is het waarschijnlijk het ontbreken van een zwembad, hebben wij niet gemist maar met het grote aantal kinderen op de camping, zou dit wel een mooie toevoeging zijn, echter zal de prijs van de camping hierdoor waarschijnlijk gaan stijgen en dat is jammer want ook dat maakt deze camping nou juist zo aantrekkelijk, de goede prijs kwaliteit verhouding. Kortom dikke 5 sterren!

for 4 år siden

JH
Joke Hendriks Hollandsk

We hebben weer genoten, het chalet was schoner dan schoon, chalet ook heel compleet, alles voor een fijne vakantie, en de wijze waarop jullie met de gasten omgaan is gewoon top! Omgeving leent zich voor mooie wandelingen en fietstochten, we komen zeker een keer terug .

for 4 år siden

GH
Gerard Hengst Hollandsk

Camping is mooi, echter de geluidsoverlast van andere gasten maken het verblijf ondraaglijk. Tenten worden verhuurd aan groepen die tot diep in de nacht lallend bezig zijn. Zelf na melding wordt er niet gehandhaafd.

for 4 år siden

1 / 3

Beliggenhed