Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campsite Chrissa
Campsite Chrissa
Campsite Chrissa
Campsite Chrissa
Campsite Chrissa

Campsite Chrissa – Grèce

Delphi / Fokis, Grèce

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4.5 / 5 (10 votes)

Campsite Chrissa

Ethniki Odos Livadias Amfissas
33054 Delphi / Fokis
Grèce
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Campsite Chrissa est un camping de 70 emplacements à Delphi / Fokis, Grèce, situé dans la région Central Creece. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie et un restaurant.

Vous pouvez y camper avec une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet ou un appartement.

Pour la baignade, il y a une piscine extérieure et une baignade en eau naturelle. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux, un court de tennis et la voile et la planche à voile.

Campsite Chrissa est accessible en fauteuil roulant. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité sont disponibles. Campsite Chrissa est ouvert toute l'année.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Tentes
Caravanes
Camping-cars
Chalets
Appartements

Équipements

Électricité
Wifi
Épicerie
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Camping d'hiver
Emplacements ombragés
Emplacements saisonniers
Naturistes
Emplacements pour groupes de jeunes

Loisirs

Aire de jeux
Animations pour enfants
Baignade en eau naturelle
Piscine extérieure
Piscine intérieure
Bains thermaux
Sauna
Tennis
Tennis de table
Golf
Minigolf
Voile/planche à voile
Location de vélos
Remontée mécanique

Sanitaires

Aire de services pour camping-cars
Espace à langer
Cabines de lavage
Machines à laver
Sèche-linge
PM
Peter Massuger Néerlandais

De camping heeft een prachtig uitzicht en ademt een serene rust uit. Grote schaduwrijke plaatsen en een mooi zwembad met ligweide. De eigenaresse en haar familie zijn uiterst vriendelijk en behulpzaam. Je kunt er ook goed eten in het restaurant. De camping leent zich bij uitstek om Delphi en omgeving te verkennen. Het sanitair is van goede kwaliteit en werd erg netjes schoon gehouden. Je kunt er betalen met Anwb campingcheques (15 euro per nacht).

il y a 4 ans

DP
D. Paasse Néerlandais

Grote schaduwrijke plaatsen met prachtig uitzicht. Vriendelijk personeel, goed restaurant met lokale gerechten, mooi en schoon sanitair. Ideaal voor uitstapjes naar Delphi etc.

il y a 4 ans

DV
Derk van der Vos Néerlandais

Wij waren eind juni 2012 op deze camping. Grote en rustige plaatsen in een landelijke omgeving. Uitstekend zwembad met afgescheiden gedeelte voor de kleintjes. Een uitstekend restaurant met terras en fraai uitzicht. Wij werden zeer gastvrij ontvangen. Een prima plek om van daaruit Delphi te bezoeken, maar ook andere bezienswaardigheden zijn met de auto zeer goed te doen. Wij hadden het er zo naar ons zin dat wij een paar dagen langer zijn gebleven dan we voornemens waren.

il y a 4 ans

RD
Ralph Dykstra Néerlandais

Mijn vrouw en ik logeerden in juni 6 dagen in een van de uitstekende volledig ingerichte huisjes (soort ronde hut) terwijl onze 2 volwassen zoons vlakbij stonden met hun tent op de camping. Het personeel was buitengewoon vriendelijk en behulpzaam, ze deden alles om het ons naar onze zin te maken. Ik kan iedereen naar eer en geweten deze Chrissa Camping van harte aanbevelen. Chrissa Camping is overigens een perfecte standplaats om Delphi en omgeving te bezoeken.

il y a 4 ans

RV
Rina Vos Néerlandais

Deze camping bezoeken we al bijna 25 jaar. Het is de enige camping waar we, als we in Griekenland zijn, altijd een paar dagen naar toe gaan. Magnifiek uitzicht vanaf het zwembad en campingplaatsen! Eigenaren zijn gastvrij, verzorgen de camping uitstekend en serveren een goede maaltijd. Daarnaast is de locatie bijzonder gunstig voor uitstapjes richting Delphi, Amphissa, Itea en het Parnassosgebied.

il y a 4 ans

1 / 2

Emplacement