Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
SVR Camping De Boersberg
SVR Camping De Boersberg

SVR Camping De Boersberg in the Netherlands

Doorwerth, the Netherlands

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
5 / 5 (9 votes)

SVR Camping De Boersberg

Boersberg 1
6865 NG Doorwerth
the Netherlands
Visit website
Add to favorites

SVR Camping De Boersberg is a campsite with 0 pitches in Doorwerth, the Netherlands, located in the Gelderland region. On site you will find wifi.

There are several recreational activities on the campsite, such as a playground.

Dogs are welcome at SVR Camping De Boersberg. To wash your clothes there are washing machines available.

Photos

Characteristics

Facilities

Wifi
Cooking facilities
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Pitches with shade

Recreation

Playground

Sanitary

Washing machines
FV
Familie van den Hummel Dutch

Wij hebben hier (drie overnachtingen)een heerlijke tijd doorgebracht. Vriendelijke hard werkende eigenaren, schoon sanitair en in een heerlijke omgeving. Prachtig zo met de koeien, heerlijke boerderij camping, ga zo door!!!👍🏼

2 years ago

Da
Danique Dutch

We hebben een geweldige ervaring gehad op deze plek waar we drie nachten verbleven. De eigenaren zijn vriendelijk en werken hard, het sanitair is netjes en de omgeving is fantastisch. Het is geweldig om de koeien zo dichtbij te hebben, een fantastische boerencamping. Blijf zo doorgaan!!!👍🏼

3 years ago

Pu
Puts Dutch

Het was een fijn verblijf. Als kampeerder is er alles wat je nodig hebt (voor ons dan). We komen zeker terug.

4 years ago

To
Ton Dutch

Het was een prima verblijf bij deze boerderij. Dat er af en toe wat lawaai en stank is hoort erbij als je zo'n camping boekt. In tegenstelling tot de vorige review, was dit nu absoluut niet het geval! De boer doet er alles aan om het de gasten naar de zin te maken en alle voorzieningen zijn in topconditie (sanitair, etc). ook de omgeving is schitterend voor wandel- fietstochten.

4 years ago

RE
René en Caroline Dutch

De camping eigenaren hebben óók een melkveehouderij, wat dus in houd dat het bedrijf met al zijn, machines, traktoren en andere werktuigen continu geluid produceren.. en de bij behorende 'lucht' vonden wij en de andere kampeerders op t veld niet iets voor herhaling. Het toilet gebouw was goed en schoon ( alleen tijdens ons verblijf was de temperatuur boven de 30°C. Er mocht geen deur of raam open staan ivm insekten. Dus het werdt een benauwd hok) de plekken waren ruim en er was een groot midden stuk, daar hadden wel wat appel of perenbomen mogen staan voor de verkoeling. De omgeving was super en genoeg ruimte voor de hond (direkt het bos in)

4 years ago

1 / 2

Location