El Berguedà
E-08694 Guardiola de Bergueda
Spain
El Berguedà is a campsite with 100 pitches in Guardiola de Bergueda, Spain, located in the Catalonia region. On site you will find wifi, a camp shop and a snack bar.
For swimming there is an outdoor pool. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground.
Dogs are welcome at El Berguedà. El Berguedà is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines available.
Photos
Characteristics
Facilities
Suitability
Recreation
Sanitary
Reviews
Write a reviewPrachtig gelegen terrascamping met uitzicht op de bergen. Plaatsen deels in de schaduw en deels in de zon. Mooie uitvalsbasis voor wandelingen in de bergen. Prima zwembad. Op de camping zijn broodjes verkrijgbaar en en paar levensmiddelen. Bijzonder hulpvaardige eigenaar die waardevolle tips geeft voor wandelingen in de omgeving. Mooie uitvalsbasis voor wandelingen in de bergen. Het is wel even rijden (20 minuten) naar de supermarkt (Berga). Sommige plaatsen hebben wat last van het verkeer. Niet goed toegankelijk voor minder validen.
4 years ago
Mooie ruime, rustige en schone camping, aardige mensen en een fantastische omgeving. Super om te wandelen en te fietsen (race/mountainbike)
4 years ago
Deze camping heeft precies alles wat wij zoeken in een camping. Ruime kampeerplekken met een prachtig uitzicht op de omringende bergen. Gezellig en rustige sfeer, zeer schoon sanitair, een heerlijk zwembad met ruime ligweide. Ook vanuit het zwembad weer een prachtig uitzicht op de bergen. Wij hebben genoten!
4 years ago
Kleine camping met ruime plaatsen. Schoon en voldoende sanitair. Prachtige omgeving.
4 years ago
Heerlijke camping als uitvalsbasis voor activiteiten zoals via ferrata (in dorpje verder). Je kunt vanaf camping in 5 min. wandelen naar bergbeekje en ook een wandeltocht over de bergkam an (ca. 2,5hr). Wij kwamen zonder reservering en konden er nog net op. Volgende keer belken we even vooraf.
4 years ago