Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
El Berguedà
El Berguedà
El Berguedà
El Berguedà
El Berguedà

El Berguedà em Espanha

Guardiola de Bergueda, Espanha

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4.5 / 5 (10 votos)

El Berguedà

Carretera B-400 a Saldes km 3,5
E-08694 Guardiola de Bergueda
Espanha
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

El Berguedà é um parque de campismo com 100 parcelas em Guardiola de Bergueda, Espanha, situado na região de Catalonia. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e um snack-bar.

Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.

Os cães são bem-vindos em El Berguedà. El Berguedà é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.

Fotografias

Características

Instalações

Wi-Fi
Loja do parque
Snack-bar
Acesso para cadeiras de rodas
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra

Lazer

Parque infantil
Piscina exterior

Sanitários

Máquinas de lavar roupa
AP
AF Paap Neerlandês

Prachtig gelegen terrascamping met uitzicht op de bergen. Plaatsen deels in de schaduw en deels in de zon. Mooie uitvalsbasis voor wandelingen in de bergen. Prima zwembad. Op de camping zijn broodjes verkrijgbaar en en paar levensmiddelen. Bijzonder hulpvaardige eigenaar die waardevolle tips geeft voor wandelingen in de omgeving. Mooie uitvalsbasis voor wandelingen in de bergen. Het is wel even rijden (20 minuten) naar de supermarkt (Berga). Sommige plaatsen hebben wat last van het verkeer. Niet goed toegankelijk voor minder validen.

há 4 anos

Jo
Johan Neerlandês

Mooie ruime, rustige en schone camping, aardige mensen en een fantastische omgeving. Super om te wandelen en te fietsen (race/mountainbike)

há 4 anos

FV
fam van der Vinne Neerlandês

Deze camping heeft precies alles wat wij zoeken in een camping. Ruime kampeerplekken met een prachtig uitzicht op de omringende bergen. Gezellig en rustige sfeer, zeer schoon sanitair, een heerlijk zwembad met ruime ligweide. Ook vanuit het zwembad weer een prachtig uitzicht op de bergen. Wij hebben genoten!

há 4 anos

Sa
Sacha Neerlandês

Kleine camping met ruime plaatsen. Schoon en voldoende sanitair. Prachtige omgeving.

há 4 anos

Je
Jeltje Neerlandês

Heerlijke camping als uitvalsbasis voor activiteiten zoals via ferrata (in dorpje verder). Je kunt vanaf camping in 5 min. wandelen naar bergbeekje en ook een wandeltocht over de bergkam an (ca. 2,5hr). Wij kwamen zonder reservering en konden er nog net op. Volgende keer belken we even vooraf.

há 4 anos

1 / 2

Localização