Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Nord-Sam
Camping Nord-Sam
Camping Nord-Sam
Camping Nord-Sam
Camping Nord-Sam

Camping Nord-Sam in Austria

Salzburg, Austria

3.5 / 5 (13 votes)

Camping Nord-Sam

Samstraße 22a
5023 Salzburg
Austria
Visit website
Add to favorites

Camping Nord-Sam is a nature campsite with 100 pitches in Salzburg, Austria, located in the Salzburg region. On site you will find wifi, a camp shop and fresh bread in the morning.

You can camp here with a tent, a caravan or a camper.

For swimming there is an outdoor pool. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground and bike rental.

Dogs are welcome at Camping Nord-Sam. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity are available. Camping Nord-Sam is open from 14 April until 16 October.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Cabins
Caravans
Campers
Chalets
Apartments

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Gas connection
Gas bottle exchange
Wifi
Lockers
Lounge
Drying room
Cooking facilities
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Paved paths
Central bonfire area
Campfire at pitch allowed
Firewood
Charcoal BBQ allowed
Tables and benches

Suitability

Dogs allowed
Winter camping
Pitches with shade
Seasonal pitches
Nudists
Youth group pitches
Car free
Car allowed at pitch

Recreation

Playground
Indoor gaming
Petting zoo
Kids entertainment
Swimming in natural water
Sandy beach
Nudist beach
Outdoor pool
Indoor pool
Water slide
Thermal baths
Sauna
Jeu de boules
Tennis
Table tennis
Volleyball
Golf
Mini golf
Sailing/surfing
Boat hire
Boat slipway
Bike rental
Diving station
Ski lift

Sanitary

Camper service station
Baby changing room
Washing cabins
Rentable bathroom
Accessible sanitary
Washing machines
Dryers
Ro
Rocco Dutch

Voorafgaand aan ons verblijf op de camping hadden we niet veel hoop, vooral vanwege de gemiddelde recensies op Zoover. Echter, onze ervaring was positief. Het personeel bij de receptie was vriendelijk en behulpzaam. We verbleven hier drie nachten tijdens onze doorreis. Het is een simpele stedelijke camping met beperkte faciliteiten. Er is een eenvoudig zwembad, maar dat was voor ons genoeg om na een dagje uit even af te koelen. De broodservice was goed, de broodjes leken niet oud. De sanitaire voorzieningen zijn niet modern, maar wel degelijk en schoon. De waterdruk was niet overal even sterk, maar dat was niet storend. Voor de kinderen is er een kleine speelruimte (glijbaan, schommel en zandbak). De verbinding naar het centrum van Salzburg is prima, je kunt dichtbij de camping op de bus stappen. Samenvattend; verwacht geen zwemparadijs of ultramoderne sanitaire voorzieningen, maar eenvoud, dan valt het alleen maar mee! We zullen deze camping in gedachten houden voor toekomstige doorreizen.

3 years ago

Pe
Petra Dutch

Wij hebben hier 3 nachten gestaan. De camping op het eerste gezicht prima, plekken zijn oke en je hebt enige erfafscheiding. Je mag zelf een plekje uitzoeken en krijgt later een nummerbordje die je zichtbaar op moet hangen. De wifi is duur en niet al te best. Sanitair voor zoveel mensen niet meer van deze tijd. Douche hokjes letterlijk hokjes, met enig geluk kan je spullen droog houden en kan jezelf een beetjd draaien. Douche is wel warm maar straal niet even goed. Sanitair en toiletten zijn vies we kregen niet de indruk dat er met regelmaat werd schoongemaakt. Zeep bij toiletten werd niet bijgevuld stond een handpompje. Camping erg duur voor datgene wat je denkt te krijgen. Asci card doen ze niet meer. Route naar Salzburg is wel mooi aangelegd en binnen 30 minuten ben je in het centrum.

4 years ago

Br
Bremmer Dutch

Aardige camping voor een paar nachten. s’Nachts hoor je de trein. De broodjes zijn oud en de eigenaresse is niet echt bepaald meelevend. Wij hadden pech en er werd niet echt meegedacht door haar. Wel door een andere vrouw vd camping. We moesten zelfs nog een halve dag extra betalen terwijl er niemand van ons plekje gebruik wilde maken of heeft gemaakt. (Ik persoonlijk zou dat nooit gevraagd hebben.) Zwembad was heerlijk maar niet altijd open. Elke avond stond er een foodtruck, dat was een leuke aanvulling maar het ontbijt was een aanfluiting. Sanitair was keurig schoon. Vond hem ook vrij aan de prijs. Zeker ten opzichte waar we vandaan kwamen daar betaalde we ongeveer het zelfde met veeel meer waar voor je geld.

4 years ago

An
Antoinette Dutch

Goed verzorgde, kleine nette camping vlakbij Salzburg. Prima om Salzburg te bezoeken! Met de fiets over een rustig fietspad langs de Salz ben je in 20 minuten midden in het centrum. Ook met de bus ben je zo in de stad. Wij hebben een Salzburg-card (op de camping) gekocht waarmee je met het OV en bijna overal in kan in Salzburg. Bezoek vooral ook het Schloss Hellbrunn met de wasserspiele, Festung Hohensalzburg en het Haus der Natur!! Vlakbij de camping hebben wij heerlijk gegeten bij een kleine pizzeria.

4 years ago

An
Annelies Dutch

Ideale zeer schone camping om Salzburg op de fiets te bezoeken. Kraakhelder zwembad niet groot. Spar en bushalte om de hoek.

4 years ago

1 / 3

Location