Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Les Vignes
Camping Les Vignes
Camping Les Vignes
Camping Les Vignes
Camping Les Vignes

Camping Les Vignes in France

Jura, France

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
3 / 5 (11 votes)

Camping Les Vignes

5 rue de la piscine
39600 Jura
France
Add to favorites

Camping Les Vignes is a campsite with 100 pitches in Jura, France, located in the Franche-Comté region. On site you will find wifi, a snack bar and fresh bread in the morning.

You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a chalet.

For swimming there is an outdoor pool. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground, kids entertainment and jeu de boules.

Dogs are welcome at Camping Les Vignes. Camping Les Vignes is wheelchair accessible. Pitches with electricity, a water connection and a sewer connection are available.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Caravans
Campers
Chalets

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Wifi
Lounge
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Paved paths
Charcoal BBQ allowed
Tables and benches

Suitability

Dogs allowed
Winter camping
Pitches with shade
Car free

Recreation

Playground
Theater
Kids entertainment
Outdoor pool
Jeu de boules
Tennis
Mini golf
Fishing
Ski lift

Sanitary

Baby changing room
Rentable bathroom
Washing machines
Dryers
UJ
Une jurassi French

L'accueil a été très désagréable lorsque nous avons voulu nous restaurer, pas de choix, que ce soit au niveau du plat ou des boissons, et pour couronner le tout la vaisselle etait sale tout comme les tables et les chaises. Et même après signalement elles n'ont pas été nettoyées ! Vraiment pas professionnel !

4 years ago

El
ELS Dutch

De camping ligt op zich mooi, grote plaatsen, volwassen bomen, zwembad tegenover... Sanitair was ondermaats, dat het niet modern is daar geef ik niks om maar het moet wel proper zijn en de vlekken die ik zag kunnen niet van 1 dag zijn, de plaatsen waren zo scheef dat je met blokken er wel komt maar vervolgens niet meer kan instappen! De dame aan het onthaal vond de 2 mannen die er bier stonden te drinken interessanter dan mijn inschrijving, ze liet dat duidelijk met een zucht merken als ik voor de 3de keer zei 1 plaats met 2 volwassen en 1 plaats met 3 volwassen...Let op en schrijf het van de eerste keer, maakt het zuchten overbodig. De snackbar ging om 18u30 open maar daar zijn we niet geweest.

4 years ago

Ja
Jan Dutch

Dit is een heerlijke Franse camping, wij komen hier al een paar jaar, om te relaxen en te genieten van de Franse gastvrijheid. Je kunt voor gereduceerd tarief gebruik maken van het gemeente bad, een heerlijk zwembad, groot, schoon en verwarmd. Het sanitair is niet bling bling, maar schoon en goed. De plekken zijn groot, de sfeer is prima en ongedwongen, dat kan ook niet anders met deze beheerders. Arbois is een heerlijk stadje waar het grote toerisme nog niet is doorgedrongen.

4 years ago

Ro
Rogier Dutch

Mooi gelegen camping in een leuke Franse plaats. Ruime plaatsen en door de terrassen zijn veel plekjes erg leuk om te staan. Sanitair is prima, zeker niet smerig. Je moet natuurlijk geen hotelkwaliteit verwachten op een gewone Franse camping. Beheerders komen misschien in eerste instantie niet zo over, maar zijn gewoon vriendelijk. Om onbeperkt van het fijne naastgelegen verwarmde zwembad gebruik te maken, moet je eenmalig 2 euro p.p. betalen. Het enige wat ontbreekt, is een leuke speeltuin, maar dat is wel vaker bij typische Franse campings municipals. Er is inderdaad weinig verlichting, maar dat vind ik juist de charme van kamperen, met een zaklamp naar het toiletgebouw.

4 years ago

MB
Martijn Bastian Dutch

Warme douches, mooie plekken, leuk plaatsje.

4 years ago

1 / 3

Location