Camping Les Vignes è un campeggio con 100 piazzole a Jura, Francia, situato nella regione Franche-Comté. In loco troverai il wifi, uno snack bar e pane fresco al mattino.
Qui puoi campeggiare con una tenda, una roulotte o un camper. Oltre a campeggiare puoi anche affittare uno chalet.
Per nuotare trovi una piscina all'aperto. Il campeggio offre diverse attività ricreative, come un parco giochi, l'animazione per bambini e le bocce.
I cani sono i benvenuti presso Camping Les Vignes. Camping Les Vignes è accessibile in sedia a rotelle. Sono disponibili piazzole con elettricità, allacciamento all'acqua e allacciamento alla fognatura.
Foto
Caratteristiche
Alloggi
Servizi
Adatto per
Attività ricreative
Servizi igienici
Recensioni
Scrivi una recensioneL'accueil a été très désagréable lorsque nous avons voulu nous restaurer, pas de choix, que ce soit au niveau du plat ou des boissons, et pour couronner le tout la vaisselle etait sale tout comme les tables et les chaises. Et même après signalement elles n'ont pas été nettoyées ! Vraiment pas professionnel !
4 anni fa
De camping ligt op zich mooi, grote plaatsen, volwassen bomen, zwembad tegenover... Sanitair was ondermaats, dat het niet modern is daar geef ik niks om maar het moet wel proper zijn en de vlekken die ik zag kunnen niet van 1 dag zijn, de plaatsen waren zo scheef dat je met blokken er wel komt maar vervolgens niet meer kan instappen! De dame aan het onthaal vond de 2 mannen die er bier stonden te drinken interessanter dan mijn inschrijving, ze liet dat duidelijk met een zucht merken als ik voor de 3de keer zei 1 plaats met 2 volwassen en 1 plaats met 3 volwassen...Let op en schrijf het van de eerste keer, maakt het zuchten overbodig. De snackbar ging om 18u30 open maar daar zijn we niet geweest.
4 anni fa
Dit is een heerlijke Franse camping, wij komen hier al een paar jaar, om te relaxen en te genieten van de Franse gastvrijheid. Je kunt voor gereduceerd tarief gebruik maken van het gemeente bad, een heerlijk zwembad, groot, schoon en verwarmd. Het sanitair is niet bling bling, maar schoon en goed. De plekken zijn groot, de sfeer is prima en ongedwongen, dat kan ook niet anders met deze beheerders. Arbois is een heerlijk stadje waar het grote toerisme nog niet is doorgedrongen.
4 anni fa
Mooi gelegen camping in een leuke Franse plaats. Ruime plaatsen en door de terrassen zijn veel plekjes erg leuk om te staan. Sanitair is prima, zeker niet smerig. Je moet natuurlijk geen hotelkwaliteit verwachten op een gewone Franse camping. Beheerders komen misschien in eerste instantie niet zo over, maar zijn gewoon vriendelijk. Om onbeperkt van het fijne naastgelegen verwarmde zwembad gebruik te maken, moet je eenmalig 2 euro p.p. betalen. Het enige wat ontbreekt, is een leuke speeltuin, maar dat is wel vaker bij typische Franse campings municipals. Er is inderdaad weinig verlichting, maar dat vind ik juist de charme van kamperen, met een zaklamp naar het toiletgebouw.
4 anni fa
Warme douches, mooie plekken, leuk plaatsje.
4 anni fa