Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping La Plage de Treguer
Camping La Plage de Treguer
Camping La Plage de Treguer
Camping La Plage de Treguer
Camping La Plage de Treguer

Camping La Plage de Treguer in France

Plonévez Porzay, France

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4.5 / 5 (15 votes)

Camping La Plage de Treguer

Plage de Sainte-Anne la Palud
29550 Plonévez Porzay
France
Visit website
Add to favorites

Accès direct à la plage sans route à traverser !

Bretagne sud - Finistère

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Cabins
Caravans
Campers
Chalets
Apartments

Facilities

Electricity
Wifi
Cooking facilities
Camp shop
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Pitches with shade
Car free

Recreation

Playground
Swimming in natural water
Outdoor pool
Table tennis

Sanitary

Camper service station
Baby changing room
Accessible sanitary
Washing machines
Dryers
Gr
Gretha Dutch

De camping bevindt zich op een schilderachtige plek. De ruimtes zijn royaal en de oceaan is eenvoudig te voet te bereiken (maar niet met een rolstoel). Het zwembad is goed toegankelijk voor zowel rolstoelgebruikers als voetgangers. De toiletfaciliteiten zijn echter niet geschikt voor PMR. Vaak zijn er andere mensen die deze gebruiken en 's nachts is er geen alternatief. Bovendien ontbreekt er een douchestoel, waardoor douchen onmogelijk was. Er zijn twee klachten ingediend over de wc. Naar verwachting wordt de PMR-cabine binnenkort exclusief voor PMR. Voor de afwas zijn er voldoende toegankelijke locaties.

3 years ago

JR
Jan Robert Dutch

Mooie camping in het puntje van Bretagne, echt een fantastische ligging aan het strand. Er worden genoeg evenementen en feest avonden georganiseerd. Het enige minpunt is de grindvloer om het zwembad heen! Voor de rest een top camping die ik zeker zou aanraden aan anderen!!

4 years ago

St
Stefan Dutch

De camping ligt pal aan de zee! Echt een prachtige locatie! In de buurt is een stadje Douarnenez en iets verder de stad Quimper, deze zijn het bezoeken waard. Ook het historische Locronan moet je zeker niet vergeten te bezoeken!! Op de camping word van alles georganiseerd, met leuke feest avonden! Leuk klein zwembad met als enige minpunt de grindvloer om het bad heen!! Al met al een top camping met prachtig strand en genoeg faciliteiten!!

4 years ago

Em
Emeline French

Personnel sympathique. Petite déception de ne pas avoir profiter des toboggans, malgrès la belle semaine que.nous avons eu, car fermer, malgrès que sur le site l'ouverture était jusqu'au 21/09. Pour la piscine intérieur nous avons douté sur la température de l'eau, qui était légèrement froide dés l'entrée dans l'eau. Dommage également qu'il n'y est pas de douche operationnel pour l'entrée/sortie de la piscine. Sanitaires propres. Enfin nous avons trouver que le camping n'était pas animé, surment parce que les grandes vacances était passer... La mer a 300 mètres du camping, ou l'on as pu voir de jolis coucher de soleil.

4 years ago

JD
Jean DELPECH French

Très bien mais bémol pour réglage de l'eau chaude quasi impossible malgré l'intervention et les conseils d'utilisation du propriétaire, invasion de mites et, selon la direction du vent, odeur environnementale de lisier.

4 years ago

1 / 3

Location