Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping La Plage de Treguer
Camping La Plage de Treguer
Camping La Plage de Treguer
Camping La Plage de Treguer
Camping La Plage de Treguer

Camping La Plage de Treguer en Francia

Plonévez Porzay, Francia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4.5 / 5 (15 votos)

Camping La Plage de Treguer

Plage de Sainte-Anne la Palud
29550 Plonévez Porzay
Francia
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Accès direct à la plage sans route à traverser !

Bretagne sud - Finistère

Fotos

Características

Alojamientos

Tiendas
Cabañas
Caravanas
Autocaravanas
Chalets
Apartamentos

Instalaciones

Electricidad
Wifi
Zona de cocina
Tienda del camping
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra
Sin coches

Ocio

Parque infantil
Baño en aguas naturales
Piscina exterior
Tenis de mesa

Sanitarios

Estación de servicio para autocaravanas
Sala para cambiar bebés
Sanitarios accesibles
Lavadoras
Secadoras
Gr
Gretha Neerlandés

De camping bevindt zich op een schilderachtige plek. De ruimtes zijn royaal en de oceaan is eenvoudig te voet te bereiken (maar niet met een rolstoel). Het zwembad is goed toegankelijk voor zowel rolstoelgebruikers als voetgangers. De toiletfaciliteiten zijn echter niet geschikt voor PMR. Vaak zijn er andere mensen die deze gebruiken en 's nachts is er geen alternatief. Bovendien ontbreekt er een douchestoel, waardoor douchen onmogelijk was. Er zijn twee klachten ingediend over de wc. Naar verwachting wordt de PMR-cabine binnenkort exclusief voor PMR. Voor de afwas zijn er voldoende toegankelijke locaties.

hace 3 años

JR
Jan Robert Neerlandés

Mooie camping in het puntje van Bretagne, echt een fantastische ligging aan het strand. Er worden genoeg evenementen en feest avonden georganiseerd. Het enige minpunt is de grindvloer om het zwembad heen! Voor de rest een top camping die ik zeker zou aanraden aan anderen!!

hace 4 años

St
Stefan Neerlandés

De camping ligt pal aan de zee! Echt een prachtige locatie! In de buurt is een stadje Douarnenez en iets verder de stad Quimper, deze zijn het bezoeken waard. Ook het historische Locronan moet je zeker niet vergeten te bezoeken!! Op de camping word van alles georganiseerd, met leuke feest avonden! Leuk klein zwembad met als enige minpunt de grindvloer om het bad heen!! Al met al een top camping met prachtig strand en genoeg faciliteiten!!

hace 4 años

Em
Emeline Francés

Personnel sympathique. Petite déception de ne pas avoir profiter des toboggans, malgrès la belle semaine que.nous avons eu, car fermer, malgrès que sur le site l'ouverture était jusqu'au 21/09. Pour la piscine intérieur nous avons douté sur la température de l'eau, qui était légèrement froide dés l'entrée dans l'eau. Dommage également qu'il n'y est pas de douche operationnel pour l'entrée/sortie de la piscine. Sanitaires propres. Enfin nous avons trouver que le camping n'était pas animé, surment parce que les grandes vacances était passer... La mer a 300 mètres du camping, ou l'on as pu voir de jolis coucher de soleil.

hace 4 años

JD
Jean DELPECH Francés

Très bien mais bémol pour réglage de l'eau chaude quasi impossible malgré l'intervention et les conseils d'utilisation du propriétaire, invasion de mites et, selon la direction du vent, odeur environnementale de lisier.

hace 4 años

1 / 3

Ubicación