Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Huttopia Dieulefit
Camping Huttopia Dieulefit
Camping Huttopia Dieulefit
Camping Huttopia Dieulefit
Camping Huttopia Dieulefit

Camping Huttopia Dieulefit in France

Drôme, France

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
3.5 / 5 (12 votes)

Camping Huttopia Dieulefit

Quartier d'Espeluche
26220 Drôme
France
Add to favorites

Camping Huttopia Dieulefit is a campsite with 100 pitches in Drôme, France, located in the Rhône-Alpes region. On site you will find a camp shop, a restaurant and fresh bread in the morning.

You can camp here with a tent, a caravan or a camper. Besides camping you can also rent a cabin or a chalet.

For swimming there is an outdoor pool. There are several recreational activities on the campsite, such as a playground and jeu de boules.

Dogs are welcome at Camping Huttopia Dieulefit. Camping Huttopia Dieulefit is wheelchair accessible. To wash your clothes there are washing machines and dryers available. Pitches with electricity are available.

Photos

Characteristics

Accommodations

Tents
Cabins
Caravans
Campers
Chalets

Facilities

Electricity
Water connection
Sewer connection
Wifi
Lounge
Camp shop
Fresh bread
Snack bar
Restaurant
Wheelchair access
Paved paths
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Winter camping
Pitches with shade
Car free

Recreation

Playground
Theater
Kids entertainment
Outdoor pool
Jeu de boules
Tennis
Mini golf
Fishing
Ski lift

Sanitary

Baby changing room
Rentable bathroom
Washing machines
Dryers
Ka
Karen Dutch

De village ligt heel erg mooi. Wel wat afgelegen van wat er in de Drome te doen is. Dit was voor ons de derde keer Huttopia en wat opvalt is het slechte comfort van het zit-meubilair in de huuraccommodaties. De stoeltjes op het terras zitten echt niet lekker en ook het bankje niet. Neem dus zelf wat comfortabels mee (wij hadden een Lamzac bv en hebben daar nog een ligstoel gekocht). Eten in restaurant viel helaas tegen maar overal wel een aanrader.

4 years ago

Es
Esther Dutch

Wij hadden een trappeurtent die schoon oogde bij binnenkomst, maar als je wat beter keek, erg vies was, grote stofvlokken en bladeren onder de bedden en onder de keuken. Het tapijt en de hor zaten vol met gaten. Voor de rest een mooie en gezellige tent, met een fijn terras. De badkamer is erg klein en een beetje behelpen. Het sanitairgebouw iets verderop is veel fijner als je gaat douchen, ruime hokjes en een goede straal. Het personeel is vriendelijk, maar maakt veel foutjes en ze ogen wat onervaren. Het meertje is ideaal om in te suppen. En het zwembad is simpel, maar groot genoeg. Verder is het een mooie camping op een prachtige plek. Met een hele gezellige sfeer! En overal veel grote vlinders en een leuk natuurgebied er om heen. In het restaurant serveren ze heerlijke poké bowl. Voor een ijsje kun je het beste in het dorp zelf iets halen. Het ijs op de camping is heerlijk, maar kost €5,-

5 years ago

Pe
Peter Dutch

Redelijke camping. Plaatsen zijn prima (wij hadden tent gehuurd) ligging camping is prachtig. Personeel vriendelijk. Menu restaurant meer dan goed. Wel heeft de rest een echt uitstraling van een camping van een grotere organisatie. Tegen einde van ons verblijf gingen er in het toilet gebouw 50% van de WC’s en Douches op slot. Schoonmaak en onderhoud van toiletgebouw is wel een punt en zeker onder de maat.

5 years ago

FV
Fam. van Hamersveld Dutch

Superleuke camping, zowel rust en ruimte als gezelligheid. Wij hadden een Cabane en dat was gewoon top. Zwembad, maar ook fijn dat er zwemvijver is. Voor kids veel diverse georganiseerde activiteiten, maar ook gewoon vrij gebruik van buitenspeelgoed en spellen. Wel op tijd aanmelden en ouders soms erbij vanwege slecht Engels of Nederlands spreken van animatie. Eten kleine kaart maar verrassend smaakvol. Een van onze leukste vakanties hier!

5 years ago

FM
Familie Miske Dutch

Pluspunten: - Ruim opgezet vakantiedorp met privacy - Mooie omgeving - Vriendelijk personeel Verbeterpunten: - Zwembad is wel erg klein voor het aantal accomodaties en kampeerplaatsen. Wij waren hier in juni dus was het nog erg rustig. Zelfs dan was t zwembad af en toe krap. -Brood is redelijk aan de prijs. -Zitgelegenheid bij accommodatie is onder de maat. De harde metalen stoeltjes zien er leuk uit ziet maar zitten verschrikkelijk. -Sanitaire voorziening in onze tent (trappeur) was wel erg krap. Letterlijk 10 cm om langs de wc-bril naar de douche te lopen. Misschien omdat wij lange Hollanders zijn, maar op de wc kon je niet fatsoenlijk zitten zonder je knieën tegen de muur te drukken. -Geen aflegruimte voor bagage of kleding in tent -Meer een vakantiedorp dan camping qua sfeer. Ook erg hoge prijzen voor accomodaties in hoogseizoen. -Geen ‘normaal’ ijsje te krijgen. Alleen rechtsdraaiende bio eco sorbet a 5 euro p/s

6 years ago

1 / 3

Location