Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Huttopia Dieulefit
Camping Huttopia Dieulefit
Camping Huttopia Dieulefit
Camping Huttopia Dieulefit
Camping Huttopia Dieulefit

Camping Huttopia Dieulefit em França

Drôme, França

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
3.5 / 5 (12 votos)

Camping Huttopia Dieulefit

Quartier d'Espeluche
26220 Drôme
França
Adicionar aos favoritos

Camping Huttopia Dieulefit é um parque de campismo com 100 parcelas em Drôme, França, situado na região de Rhône-Alpes. No local encontrará uma loja do parque, um restaurante e pão fresco de manhã.

Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar uma cabana ou um chalé.

Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil e petanca.

Os cães são bem-vindos em Camping Huttopia Dieulefit. Camping Huttopia Dieulefit é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade.

Fotografias

Características

Alojamentos

Tendas
Cabanas
Caravanas
Autocaravanas
Chalés

Instalações

Eletricidade
Ligação de água
Ligação ao esgoto
Wi-Fi
Sala de estar
Loja do parque
Pão fresco
Snack-bar
Restaurante
Acesso para cadeiras de rodas
Caminhos pavimentados
Churrasco a carvão permitido

Adequação

Cães permitidos
Campismo de inverno
Parcelas com sombra
Sem carros

Lazer

Parque infantil
Teatro
Animação infantil
Piscina exterior
Petanca
Ténis
Minigolfe
Pesca
Telesqui

Sanitários

Fraldário
Casa de banho para alugar
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
Ka
Karen Neerlandês

De village ligt heel erg mooi. Wel wat afgelegen van wat er in de Drome te doen is. Dit was voor ons de derde keer Huttopia en wat opvalt is het slechte comfort van het zit-meubilair in de huuraccommodaties. De stoeltjes op het terras zitten echt niet lekker en ook het bankje niet. Neem dus zelf wat comfortabels mee (wij hadden een Lamzac bv en hebben daar nog een ligstoel gekocht). Eten in restaurant viel helaas tegen maar overal wel een aanrader.

há 4 anos

Es
Esther Neerlandês

Wij hadden een trappeurtent die schoon oogde bij binnenkomst, maar als je wat beter keek, erg vies was, grote stofvlokken en bladeren onder de bedden en onder de keuken. Het tapijt en de hor zaten vol met gaten. Voor de rest een mooie en gezellige tent, met een fijn terras. De badkamer is erg klein en een beetje behelpen. Het sanitairgebouw iets verderop is veel fijner als je gaat douchen, ruime hokjes en een goede straal. Het personeel is vriendelijk, maar maakt veel foutjes en ze ogen wat onervaren. Het meertje is ideaal om in te suppen. En het zwembad is simpel, maar groot genoeg. Verder is het een mooie camping op een prachtige plek. Met een hele gezellige sfeer! En overal veel grote vlinders en een leuk natuurgebied er om heen. In het restaurant serveren ze heerlijke poké bowl. Voor een ijsje kun je het beste in het dorp zelf iets halen. Het ijs op de camping is heerlijk, maar kost €5,-

há 5 anos

Pe
Peter Neerlandês

Redelijke camping. Plaatsen zijn prima (wij hadden tent gehuurd) ligging camping is prachtig. Personeel vriendelijk. Menu restaurant meer dan goed. Wel heeft de rest een echt uitstraling van een camping van een grotere organisatie. Tegen einde van ons verblijf gingen er in het toilet gebouw 50% van de WC’s en Douches op slot. Schoonmaak en onderhoud van toiletgebouw is wel een punt en zeker onder de maat.

há 5 anos

FV
Fam. van Hamersveld Neerlandês

Superleuke camping, zowel rust en ruimte als gezelligheid. Wij hadden een Cabane en dat was gewoon top. Zwembad, maar ook fijn dat er zwemvijver is. Voor kids veel diverse georganiseerde activiteiten, maar ook gewoon vrij gebruik van buitenspeelgoed en spellen. Wel op tijd aanmelden en ouders soms erbij vanwege slecht Engels of Nederlands spreken van animatie. Eten kleine kaart maar verrassend smaakvol. Een van onze leukste vakanties hier!

há 5 anos

FM
Familie Miske Neerlandês

Pluspunten: - Ruim opgezet vakantiedorp met privacy - Mooie omgeving - Vriendelijk personeel Verbeterpunten: - Zwembad is wel erg klein voor het aantal accomodaties en kampeerplaatsen. Wij waren hier in juni dus was het nog erg rustig. Zelfs dan was t zwembad af en toe krap. -Brood is redelijk aan de prijs. -Zitgelegenheid bij accommodatie is onder de maat. De harde metalen stoeltjes zien er leuk uit ziet maar zitten verschrikkelijk. -Sanitaire voorziening in onze tent (trappeur) was wel erg krap. Letterlijk 10 cm om langs de wc-bril naar de douche te lopen. Misschien omdat wij lange Hollanders zijn, maar op de wc kon je niet fatsoenlijk zitten zonder je knieën tegen de muur te drukken. -Geen aflegruimte voor bagage of kleding in tent -Meer een vakantiedorp dan camping qua sfeer. Ook erg hoge prijzen voor accomodaties in hoogseizoen. -Geen ‘normaal’ ijsje te krijgen. Alleen rechtsdraaiende bio eco sorbet a 5 euro p/s

há 6 anos

1 / 3

Localização