Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
à La Ferme De La Perrière
à La Ferme De La Perrière
à La Ferme De La Perrière
à La Ferme De La Perrière
à La Ferme De La Perrière

à La Ferme De La Perrière in France

Rémuzat, France

This campsite has not yet been validated by its owner. Click here if you are the owner.
4 / 5 (6 votes)

à La Ferme De La Perrière

la Combe
F-26510 Rémuzat
France
Visit website
Add to favorites

à La Ferme De La Perrière is a campsite with 30 pitches in Rémuzat, France, located in the Rhône-Alpes region. On site you will find wifi.

For swimming there is an outdoor pool.

Dogs are welcome at à La Ferme De La Perrière. To wash your clothes there are washing machines available.

Photos

Characteristics

Facilities

Wifi
Charcoal BBQ allowed

Suitability

Dogs allowed
Pitches with shade

Recreation

Outdoor pool

Sanitary

Washing machines
Ad
ad Dutch

Heel goed verzorgde kleine camping ( 6 ruime plaatsen) met schitterend uitzicht op de vallei. De eigenaar en zijn vrouw zijn zeer vriendelijk. Inmiddels is de oude boerderij behalve woonhuis ook twee Gites rijk. Een mooi zwembad is voor alle gasten. Het sanitair wordt dagelijks zeer goed schoon gehouden. Wij gaan er zeker terug

4 years ago

Lo
Loulou French

Endroit magnifique mais malheureusement gâche par l'antipathie des propriétaires et par le règlement pour le moins militaire du lieu (couvre feu,fermeture de la piscine a 19h même lorsque les clients sont calmement en train de se délasser dans la piscine). Bref ce qui aurait pu etre des vacances paradisiaques,s'est transformé en véritable cauchemar! A éviter!!!

4 years ago

MB
M Boulanger Dutch

Eigenlijk gewoon een van de mooiste campings waar we ooit geweest zijn. De rust, het uitzicht, de omgeving, de ligging van het zwembad, de vriendelijkheid van de eigenaar, schitterend. Maar.. helaas helaas. De eigenaar stopt eind van dit seizoen met de camping gaat volledig over op het verhuur van gites. Dus mocht je op zoek zijn naar een gite met schitterend uitzicht etc etc dan zou ik het zeker aanraden. (en hopelijk kan iemand de eigenaar nog overhalen om toch door te gaan met de camping.. :)

4 years ago

AV
Aart van der Houwen Dutch

Te mooi om waar te zijn. Grote plaatsen. Schoon sanitair. Zwembad met prachtig uitzicht langs de lavendel het dal in. Wel een extra dekentje mee voor 's nachts.

4 years ago

Ad
ad Dutch

Zoals in 2014 als geschreven: wij komen zeker terug en nu de daad bij het woord gevoegd. een heerlijke plek op deze kleine camping met vrij uitzicht over de 2 valleien .

4 years ago

1 / 2

Location