't Reestdal ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in Balkbrug, die Niederlande, gelegen in der Region Overijssel. Vor Ort findest du WLAN, einen Campingladen und eine Snackbar.
Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.
Hunde sind bei 't Reestdal willkommen. 't Reestdal ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung.
Fotos
Merkmale
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenEens was het een gezellige kampeerplek, maar nu is er geen entertainment voor de kinderen. Het zwembad is smerig, je kunt de bodem bijna niet zien.
vor 3 Jahren
Camping Het Reestdal te Balkbrug Comfort plaatsen zijn zeer ruim, zelfs als het trekkend voertuig naast de caravan staat. • 10 ampère stroom voldoet goed. • Aan- en afvoer van water ter plaatse is comfortabel. • Bejegening door beheerder en medewerkers is vriendelijk en hulpvaardig. Echter nooit kwam iemand van het beheer van de camping poolshoogte nemen. • Bewegwijzering is zeer slecht, als je eenmaal de juiste plaats gevonden hebt, is deze niet moeilijk terug te vinden. Maar voordat je die plaats gevonden hebt. Eenmaal op het onderdeel De Specht (wordt niet door enig bord aangeduid) aangekomen, blijken de plaatsen niet genummerd te zijn. Je moet aan eerder gearriveerde recreanten vragen op welk nummer zij staan om uit te vinden waar jouw plaats is. • Wifi is abominabel slecht. Met moeite kun je de mail binnen halen, maar bijvoorbeeld normaal een journaal bekijken is onmogelijk. En telkens weer opnieuw inloggen. • Het sanitair gebouw i
vor 3 Jahren
Geen animatie zwembad is goor en de kantine is vader dicht dan open.
vor 4 Jahren
Liefdevol ontvangen door een aantal mensen die er al een aantal jaar stonden. Voelde heel warm! Sanitair gebouw is wel verouderd,maar de schoonmaakster werkt heel hard en het is goed schoon. Plekken zijn mooi ruim! Zwembad is vrij koud en was niet schoon. Wc's waren daar ook niet fris, dit zou wat ons betreft nog verbeterd kunnen worden. Verder een goed animatieteam, was altijd wel te doen.
vor 5 Jahren
We hebben het heerlijk naar ons zin gehad! De camping is gezellig en ze maken hier graag een praatje.Alles is netjes en schoon. Het zwembad ziet er goed uit!Ook het restaurant Smullerij 't reestdal is heerlijk!
vor 5 Jahren