Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Mini-camping Veldzicht
Mini-camping Veldzicht
Mini-camping Veldzicht
Mini-camping Veldzicht
Mini-camping Veldzicht

Mini-camping Veldzicht in die Niederlande

Lewedorp, die Niederlande

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
3.5 / 5 (3 Stimmen)

Mini-camping Veldzicht

Veldzichtweg 1
4456 RN Lewedorp
die Niederlande
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Mini-camping Veldzicht ist ein Campingplatz mit 30 Stellplätzen in Lewedorp, die Niederlande, gelegen in der Region Zeeland. Vor Ort findest du WLAN.

Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.

Hunde sind bei Mini-camping Veldzicht willkommen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung.

Fotos

Merkmale

Einrichtungen

WLAN
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Autofrei

Freizeit

Spielplatz

Sanitär

Waschmaschinen
Vr
Vrouw Niederländisch

Vreselijk met hard pratende en zuipende Duitsers, Polen die achter de boerderij wonen en bezit van de koelkast hebben zodat jij niets er in kan doen de boer die geen bonnetje geeft een camping om nooit meer te komen.

vor 6 Jahren

An
AnneliesV Niederländisch

Weer genoten van Zeeland, het weer en minicamping Veldzicht. Ook nu was het welkom hartelijk en werden we naar onze plaats verwezen door de eigenaar. We hadden het laatste plekje op deze rustige maar zeker gezellige camping niet ver van Heinkenszand. Vanaf de camping kun je (met je fiets) alle kanten uit en dat hebben we dan ook gedaan. Veere, Vrouwenpolder, Heinkenszand, Wolphaartsdijk en het Veerse Meer. Door het mooie weer niet een stad in gedoken, maar anders kan dat dichtbij in Middelburg en Vlissingen, maar ook Goes. Bij vertrek bleek een van de banden van de caravan lek te staan. Met hulp van de eigenaar zat al vrij snel een thuiskomer eronder. Top. Graag tot ziens!

vor 6 Jahren

An
Annelies Niederländisch

Na een speurtocht van uren voor een camping op Walcheren ten lange leste op deze minicamping in Lewedorp, Zuid-Beveland terecht gekomen. Zeer hartelijke ontvangst en behulpzame gastvrouw. Ruime zonnige plaatsen, van elkaar gescheiden door een kleine haag. Auto wordt geplaatst op een parking. Electra en water bij alle plaatsen. Van de 15 plaatsen is de helft vaste seizoensplaatsen. In het sanitair gebouw 2 douches en 2 wc's voor dames en idem voor heren met separaat een wasmogelijkheid. Afwasmogelijkheid voor 2 personen tegelijkertijd. Koelkast en magnetron aanwezig en voor 3 euro gebruik wasautomaat incl. poeder. Uitstort plaats voor chemisch toilet. Geen campingverlichting. Prima prijs/kwaliteitsverhouding. Op fietsafstand van het Veerse meer, Middelburg, Goes en Vlissingen. Prima supermarkt in Heinkenszand op ca. 5 km. Afhankelijk van het seizoen kan er enige geluidsoverlast zijn door landbouwactiviteiten. Ondanks dit een aanrader voor de rustzoeker.

vor 6 Jahren

Standort