Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
De Harskamperdennen
De Harskamperdennen
De Harskamperdennen
De Harskamperdennen
De Harskamperdennen

De Harskamperdennen in die Niederlande

Kootwijk, die Niederlande

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
3.5 / 5 (16 Stimmen)

De Harskamperdennen

Houtvester van ‘t Hoffweg 25
3775 KB Kootwijk
die Niederlande
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

De Harskamperdennen ist ein Campingplatz mit 200 Stellplätzen in Kootwijk, die Niederlande, gelegen in der Region Gelderland. Vor Ort findest du WLAN.

Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.

Hunde sind bei De Harskamperdennen willkommen. De Harskamperdennen ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung.

Fotos

Merkmale

Einrichtungen

WLAN
Schließfächer
Rollstuhlgerecht
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Schattige Stellplätze
Autofrei

Freizeit

Spielplatz

Sanitär

Waschmaschinen
Re
Renske Niederländisch

Wat een triest beeld, al die permanente huurtenten op de camping. Echt een teleurstelling. Laten we hopen dat het hierbij blijft en dat je nog kan genieten van de rust op de rest van de camping. Hoewel dat waarschijnlijk wel samengaat met het geblaf van honden, aangezien die nu overal op de camping toegestaan zijn. Alles voor het grote geld.

vor 3 Jahren

Ru
Rudiger Niederländisch

In de voorbije periode zijn er herinneringen uit mijn jeugd opgedoken. Een fantastische plek voor elk seizoen. Nu ineens onbereikbaar. Hoe triest. Niet alleen voor ons, maar ook voor de kinderen. Wat een verspilling!

vor 3 Jahren

Ma
Mary Niederländisch

Een langdurige, geweldige gewoonte, de meivakantie op de Harskamperdennen met diverse families. Toen de kinderen nog klein waren, urenlang speelplezier in het woud. Uitgebreide tochten richting radio Kootwijk. Toen de kinderen ouder werden, onverwachte bezoeken en grote teleurstelling als het door studie of examens absoluut niet mogelijk was. Relaxen, tijdens stormen of hittegolven, maar altijd heerlijk, of anders een belevenis. Nu, zonder waarschuwing, gesloten. Natuurcamping verdwenen uit het groene boekje. Waarschijnlijk weer open onder de vlag van Huttopia, met allerlei "accommodaties". Wat een eeuwige verspilling...

vor 3 Jahren

Lo
Louise Niederländisch

Wij komen al jaren, net als veel anderen met veel plezier op de HKD. Helaas is de camping overgedaan aan een andere eigenaar die van deze prachtige camping zonder opsmuk, een weinig oor voor de mensen die er al jaren komen heeft, er een grote verandering in aan gaat brengen, dat niet ten goede komt aan de oorspronkelijke sfeer. Nieuw sanitair is zeker nodig, maar jammer dat de sfeer verpest wordt! HELAAS! 🥲

vor 3 Jahren

Ar
Arno Niederländisch

Dit zou een mooie kamping kunnen zijn maar de boel is deplorabele staat. Speeltoestellen zouden eens gekeurd moeten worden, het sanitair is op diverse plaatsen gammel (voorzichtig gaan zitten en fingers crossed) en het is ronduit smerig. De plekken zijn ruim en bebost, dat is mooi ons veld was ook niet top schoon, er lagen diverse etensresten, sateprikkers en vochtige doekjes. Het personeel lijkt gemotiveerd maar is onervaren. De flow in het proces (inchecken, dingen afrekenen, uitleggen) zit er niet in. Gewoon over onzin gaan staan ouwehoeren voor minuten terwijl er een rij met mensen staat met ijsjes is schofterig / oerdom (met 30+) graden. Gelukkig had ik geen ijs anders had ik het terug gemikt. Met de pas uitchecken en 2 euro en een paar cent verrekenen duurt al snel 10+ minuten. Speeltoestellen voor de kinderen niet veilig / gekeurd. Met wat goed beheer en opknapwerk zou dit een fantastische kamping kunnen zijn.

vor 4 Jahren

1 / 4

Standort