Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Cobut
Camping Cobut
Camping Cobut
Camping Cobut
Camping Cobut

Camping Cobut in Belgien

Falaën, Belgien

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4 / 5 (6 Stimmen)

Camping Cobut

Rue de Sosoye 6
5522 Falaën
Belgien
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Camping Cobut ist ein Campingplatz mit 30 Stellplätzen in Falaën, Belgien, gelegen in der Region Wallonia. Vor Ort findest du WLAN und ein Restaurant.

Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet oder ein Apartment mieten.

Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Chalets
Apartments

Einrichtungen

WLAN
Aufenthaltsraum
Snackbar
Restaurant
Befestigte Wege
Zentrale Lagerfeuerstelle
Brennholz
Holzkohlegrill erlaubt

Sanitär

Wickelraum
Waschmaschinen
MS
Mathias smet Niederländisch

Zeer mooie omgeving. Goede uitvalsbasis voor tal van mooie uitstapjes. Eerder slordige camping. Het terrein is slecht onderhouden, verschillende hoekjes met allerlei rommel op de camping. Het middenpad, in keitjes is door gebrek aan onderhoud bijna niet meer zichtbaar. Bloembakken op de verlichting zijn al jaren niet meer gebruikt en staan vol onkruid. Vuilnishoek is zeer rommelig en zelfs vies. De staat van het sanitair is in principe ok. Echter, wij verbleven hier 3 nachten en ik heb niet de indruk dat er gepoetst is. Het water is warm maar andere mensen zullen dit te koud vinden. Bij aankomst kregen we maar weinig info. Verder de uitbaters niet meer gehoord of gezien. Het zwembad op de Camping was goed onderhouden en proper, zeer aangenaam! Besluit: veel potentieel. Er is volgens ons een inspanning nodig om er een nette en gezellige Camping van te maken, het oogt nu zeer slordig.

vor 6 Jahren

Ti
tim Niederländisch

Rustige camping, ruime plaatsen, verboden voor honden, heel groen en aan rustige weg. Sanitair is redelijk, maar wel goed schoon. Goed alternatief voor villatoile! Wel hoor je af en toe een hondenkennel oid, maar s nachts geen last van. Riviertje met watervalletje loopt langs de camping.

vor 6 Jahren

Ru
Ruben Niederländisch

We hebben bij een bezoek aan het circuit van Mettet 2 nachten op deze camping verbleven. Rustig gelegen langs een klein riviertje, ruime en gezellige camping, proper sanitair, mooie streek, familiale camping, met bar/restaurant in het hotel,... Een aanrader!

vor 6 Jahren

Ch
Christelle Niederländisch

Wij zijn al enkele jaren naar dit hotel geweest. Dit jaar hebben we voor de eerste maal op de camping verbleven. In de dichte omgeving valt er veel te beleven. Een tochtje met de railbike is zeker aan te raden en een bezoekje aan de slakkenkwekerij in Warnant is ook de moeite waard. Het dorp zelf en de naburige dorpjes zijn leuk om in rond te wandelen. Ook de moeite is de kerstmarkt in Maredret. Is gemakkelijk te voet bereikbaar vanuit het hotel/camping. Dit blijft één van onze favoriete hotels met aangename uitbaters.

vor 6 Jahren

An
Anton Niederländisch

Wat een leuk hotel en wat een vriendelijke mensen/eigenaar. Nederlands echtpaar overigens. Hotel ligt in een bijzonder fraai gebied, heeft mij in ieder geval bijzonder aangenaam verrast. Iedereen doet echt zijn uiterste best om het je naar de zin te maken. Wij kwamen aan tegen sluitingstijd van de keuken, maar kregen nog een heerlijke maaltijd. Uiteraard ruim voldoende (gratis) parkeergelegenheid. Ook zeer motor-vriendelijk hotel. Fraaie omgeving om te wandelen én om motor te rijden. Mooie routes zijn voorhanden. Als je wat langer bent van lichaamslengte, mijdt dan kamer 7. De bedden in kamer 7 zijn aan de korte kant. Ontbijt goed en voldoende (geen yoghert). Het is een hotel, waar je je onmiddellijk thuis voelt. Hotel heeft ook een heel leuke site ! Aanrader.

vor 6 Jahren

1 / 2

Standort