Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
La Papillon Colibri
La Papillon Colibri
La Papillon Colibri
La Papillon Colibri
La Papillon Colibri

La Papillon Colibri i Frankrike

Saint-Christophe-en-Boucherie, Frankrike

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
5 / 5 (11 röster)

La Papillon Colibri

La Rebarderie
36400 Saint-Christophe-en-Boucherie
Frankrike
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

La Papillon Colibri är en camping med 30 platser i Saint-Christophe-en-Boucherie, Frankrike, belägen i regionen Centre-Val de Loire. På plats hittar du wifi och en restaurang.

För bad finns en utomhuspool. Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats.

Hundar är välkomna på La Papillon Colibri. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner tillgängliga.

Foton

Egenskaper

Faciliteter

Wifi
Förvaringsskåp
Kokmöjligheter
Snackbar
Restaurang
Kolgrill tillåten

Lämplighet

Hundar tillåtna
Platser med skugga

Rekreation

Lekplats
Utomhuspool

Sanitet

Hyrbart badrum
Tvättmaskiner
Ma
Marly Nederländska

Wij hebben een heerlijk verblijf gehad op camping Papillon Colibri. De nieuwe eigenaren Claire en Matthew hebben met aandacht en liefde de camping gerenoveerd en zorgden ervoor dat het ons tijdens onze vakantie aan niets ontbrak. We hadden een gezellige tijd met onze medekampeerders. De kinderen konden vrij hun gang gaan en genoten van het zwembad en de gezellige sfeer. Het chalet was schoon en tot in detail gestyled door Claire. Een plek waar je je snel thuis voelt. Waar je kunt chillen in je hangmat, 's avonds lekker kunt wijnen en uren kunt turen naar de prachtig heldere sterrenhemel.

för 4 år sedan

Br
Brenda Nederländska

Als fulltime mama en werkende kom ik hier altijd heerlijk tot rust. Mijn kleine kan heerlijk in de speeltuin spelen en even afkoelen in het zwembad. Goed te overzien kan hem lekker zijn gang laten gaan.

för 4 år sedan

Ki
Kira Nederländska

Heerlijke plek om uit te rusten na een dagje rijden. Heel warme ontvangst! Lekker en fijn eten. Alles piekfijn in orde in onze safaritent. We voelden ons direct relaxed. Een aanrader :-)

för 4 år sedan

HE
Hidde en Bianca Nederländska

We hebben hier een heerlijke tijd gehad. Onze zoon kon heerlijk zijn gang gaan en had snel vriendjes. Ruud is zeer behulpzaam en altijd tijd voor een praatje of een tip. De safaritent was ook van alle gemakken voorzien. De bbqavond was erg gezellig, hebben leuk met elkaar aan tafel gegeten, en kennis gemaakt met de rest van de vakantiegangers. Wij kunnen deze camping absoluut aanraden, zeker met jongere kinderen.

för 4 år sedan

FV
Fam van Dijk Nederländska

eind augustus 1 nacht in een tent geslapen ivm doorreis. Je wordt vriendelijk ontvangen door de eigenaren en geven je direct een rondleiding over hun terrein. Ze zijn altijd in voor een praatje. De tent is van alle gemakken voorzien en hebben heerlijke bedden. 's Avond met de eigenaren meegegeten, dit was heerlijk!. Ook aan de kinderen is gedacht, er is genoeg vertier voor jonge kinderen. Het is zeker aan te raden om hier 1 of meerdere nachten te verblijven.

för 4 år sedan

1 / 3

Plats