Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
La Papillon Colibri
La Papillon Colibri
La Papillon Colibri
La Papillon Colibri
La Papillon Colibri

La Papillon Colibri – France

Saint-Christophe-en-Boucherie, France

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
5 / 5 (11 votes)

La Papillon Colibri

La Rebarderie
36400 Saint-Christophe-en-Boucherie
France
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

La Papillon Colibri est un camping de 30 emplacements à Saint-Christophe-en-Boucherie, France, situé dans la région Centre-Val de Loire. Sur place, vous trouverez le wifi et un restaurant.

Pour la baignade, il y a une piscine extérieure. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux.

Les chiens sont les bienvenus à La Papillon Colibri. Pour laver votre linge, des machines à laver sont à votre disposition.

Photos

Caractéristiques

Équipements

Wifi
Casiers
Coin cuisine
Snack-bar
Restaurant
Barbecue au charbon autorisé

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés

Loisirs

Aire de jeux
Piscine extérieure

Sanitaires

Salle de bain à louer
Machines à laver
Ma
Marly Néerlandais

Wij hebben een heerlijk verblijf gehad op camping Papillon Colibri. De nieuwe eigenaren Claire en Matthew hebben met aandacht en liefde de camping gerenoveerd en zorgden ervoor dat het ons tijdens onze vakantie aan niets ontbrak. We hadden een gezellige tijd met onze medekampeerders. De kinderen konden vrij hun gang gaan en genoten van het zwembad en de gezellige sfeer. Het chalet was schoon en tot in detail gestyled door Claire. Een plek waar je je snel thuis voelt. Waar je kunt chillen in je hangmat, 's avonds lekker kunt wijnen en uren kunt turen naar de prachtig heldere sterrenhemel.

il y a 4 ans

Br
Brenda Néerlandais

Als fulltime mama en werkende kom ik hier altijd heerlijk tot rust. Mijn kleine kan heerlijk in de speeltuin spelen en even afkoelen in het zwembad. Goed te overzien kan hem lekker zijn gang laten gaan.

il y a 4 ans

Ki
Kira Néerlandais

Heerlijke plek om uit te rusten na een dagje rijden. Heel warme ontvangst! Lekker en fijn eten. Alles piekfijn in orde in onze safaritent. We voelden ons direct relaxed. Een aanrader :-)

il y a 4 ans

HE
Hidde en Bianca Néerlandais

We hebben hier een heerlijke tijd gehad. Onze zoon kon heerlijk zijn gang gaan en had snel vriendjes. Ruud is zeer behulpzaam en altijd tijd voor een praatje of een tip. De safaritent was ook van alle gemakken voorzien. De bbqavond was erg gezellig, hebben leuk met elkaar aan tafel gegeten, en kennis gemaakt met de rest van de vakantiegangers. Wij kunnen deze camping absoluut aanraden, zeker met jongere kinderen.

il y a 4 ans

FV
Fam van Dijk Néerlandais

eind augustus 1 nacht in een tent geslapen ivm doorreis. Je wordt vriendelijk ontvangen door de eigenaren en geven je direct een rondleiding over hun terrein. Ze zijn altijd in voor een praatje. De tent is van alle gemakken voorzien en hebben heerlijke bedden. 's Avond met de eigenaren meegegeten, dit was heerlijk!. Ook aan de kinderen is gedacht, er is genoeg vertier voor jonge kinderen. Het is zeker aan te raden om hier 1 of meerdere nachten te verblijven.

il y a 4 ans

1 / 3

Emplacement