Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Le Lustou  
Camping Le Lustou  
Camping Le Lustou  
Camping Le Lustou  
Camping Le Lustou  

Camping Le Lustou   i Frankrike

Saint lary Soulan, Frankrike

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
4.5 / 5 (5 röster)

Camping Le Lustou  

Vieille-Aure
65170 Saint lary Soulan
Frankrike
Lägg till i favoriter

Camping Le Lustou   är en camping med 62 platser i Saint lary Soulan, Frankrike, belägen i regionen Midi-Pyrénées. På plats hittar du wifi och en snackbar.

Förutom att campa kan du även hyra en chalet eller en lägenhet.

Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats.

Hundar är välkomna på Camping Le Lustou  . För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner tillgängliga. Camping Le Lustou   är öppen året runt.

Foton

Egenskaper

Boenden

Chaleter
Lägenheter

Faciliteter

Wifi
Snackbar
Hårdgjorda vägar

Lämplighet

Hundar tillåtna
Vintercamping
Platser med skugga
Säsongsplatser
Naturister
Platser för ungdomsgrupper

Rekreation

Lekplats
Tillgänglig nedgång till vattnet

Sanitet

Hyrbart badrum
Tvättmaskiner
JB
Jaap Bette Nederländska

Zeer vriendelijk personeel, grote plaatsen, prima sanitair, kortom een geweldige camping voor een langdurig verblijf

för 4 år sedan

JV
J van Eijk Nederländska

Heerlijk rustig ,gezellige eigenaar,hartelijke ontvangst.mooie plek

för 4 år sedan

HE
Hanneke en Fred Nederländska

De camping ligt in het dal van de Aure, met uitzicht op de bergen rondom. De bereikbaarheid met een grote caravan is uitstekend. De kampeerplaatsen zijn zeer groot. Er staan veel mooie bomen en dat geeft een parkachtige uitstraling. Bij elke plaats is een waterkraan. Het sanitair is bijzonder goed. Er zijn drie royale gebouwen voor 60 plekken! Douchen is heerlijk. Voor de afwas kun je water van 80°C tappen uit een aparte kraan. De campingbaas zorgt actief voor orde en netheid op zijn camping. Er is een overdekte wifi hotspot. Je kunt voor €16 euro onbeperkt een maand internetten. Werkt naar behoren. Toeristische dorpen zijn er op 2-5 km afstand. Grote Carrefour op 2800m. Je kunt er meteen wat wandelgidsen kopen. Tijdens ons verblijf waren er weinig kinderen. De camping ligt op de route naar Santiago de Compostella. De campingeigenaar gaat regelmatig met zijn gasten wandelen. Je kunt op de camping 2x per week een maaltijd afhalen. Op vrijdag is er een gezamelijke maaltijd.

för 4 år sedan

Ge
George Nederländska

Wat wil je nog meer als je van plan bent veel activiteiten in de Pyreneeën te gaan doen.... Heerlijke camping met uitzonderlijk vriendelijke eigenaren. Op 5 minuten afstand van St Lary Soulan, bergpassen in de buurt naar prachtige meren. Een keer in de week wordt een maaltijd georganiseerd (wij hadden schaap wat een dag aan het spit had gedraaid) wat erg leuk is om mee te maken.

för 4 år sedan

A.
a.donkers Nederländska

Prima camping voor een doe vakantie in de pyreneen

för 4 år sedan

Plats