Camping Le Lustou
65170 Saint lary Soulan
Frankreich
Camping Le Lustou ist ein Campingplatz mit 62 Stellplätzen in Saint lary Soulan, Frankreich, gelegen in der Region Midi-Pyrénées. Vor Ort findest du WLAN und eine Snackbar.
Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet oder ein Apartment mieten.
Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.
Hunde sind bei Camping Le Lustou willkommen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung. Camping Le Lustou ist ganzjährig geöffnet.
Fotos
Merkmale
Unterkünfte
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenZeer vriendelijk personeel, grote plaatsen, prima sanitair, kortom een geweldige camping voor een langdurig verblijf
vor 4 Jahren
Heerlijk rustig ,gezellige eigenaar,hartelijke ontvangst.mooie plek
vor 4 Jahren
De camping ligt in het dal van de Aure, met uitzicht op de bergen rondom. De bereikbaarheid met een grote caravan is uitstekend. De kampeerplaatsen zijn zeer groot. Er staan veel mooie bomen en dat geeft een parkachtige uitstraling. Bij elke plaats is een waterkraan. Het sanitair is bijzonder goed. Er zijn drie royale gebouwen voor 60 plekken! Douchen is heerlijk. Voor de afwas kun je water van 80°C tappen uit een aparte kraan. De campingbaas zorgt actief voor orde en netheid op zijn camping. Er is een overdekte wifi hotspot. Je kunt voor €16 euro onbeperkt een maand internetten. Werkt naar behoren. Toeristische dorpen zijn er op 2-5 km afstand. Grote Carrefour op 2800m. Je kunt er meteen wat wandelgidsen kopen. Tijdens ons verblijf waren er weinig kinderen. De camping ligt op de route naar Santiago de Compostella. De campingeigenaar gaat regelmatig met zijn gasten wandelen. Je kunt op de camping 2x per week een maaltijd afhalen. Op vrijdag is er een gezamelijke maaltijd.
vor 4 Jahren
Wat wil je nog meer als je van plan bent veel activiteiten in de Pyreneeën te gaan doen.... Heerlijke camping met uitzonderlijk vriendelijke eigenaren. Op 5 minuten afstand van St Lary Soulan, bergpassen in de buurt naar prachtige meren. Een keer in de week wordt een maaltijd georganiseerd (wij hadden schaap wat een dag aan het spit had gedraaid) wat erg leuk is om mee te maken.
vor 4 Jahren
Prima camping voor een doe vakantie in de pyreneen
vor 4 Jahren