Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Braakman Vakantie-eiland
Braakman Vakantie-eiland
Braakman Vakantie-eiland
Braakman Vakantie-eiland
Braakman Vakantie-eiland

Braakman Vakantie-eiland i Nederländerna

Hoek, Nederländerna

Denna campingplats har ännu inte verifierats av sin ägare. Klicka här om du är ägaren.
2.5 / 5 (11 röster)

Braakman Vakantie-eiland

Middenweg 1
4542 PN Hoek
Nederländerna
Besök webbplatsen
Lägg till i favoriter

Braakman Vakantie-eiland är en camping med 200 platser i Hoek, Nederländerna, belägen i regionen Zeeland. På plats hittar du wifi, en campingbutik och en restaurang.

Det finns flera fritidsaktiviteter på campingen, till exempel en lekplats och en tennisbana.

Hundar är välkomna på Braakman Vakantie-eiland. Braakman Vakantie-eiland är rullstolsanpassad. För att tvätta dina kläder finns tvättmaskiner tillgängliga.

Foton

Egenskaper

Faciliteter

Wifi
Campingbutik
Snackbar
Restaurang
Rullstolsanpassat
Kolgrill tillåten

Lämplighet

Hundar tillåtna
Platser med skugga

Rekreation

Lekplats
Tennis

Sanitet

Hyrbart badrum
Tvättmaskiner
He
Hendrik Nederländska

Eigenaar werd kwaad toen ik hem vroeg of die stokbrood had maar dat had die niet eten was niet gaar en was nog roze en het is te duur voor wat je krijgt geen muziek oftewel een dikke ballentent!

för 3 år sedan

M
M Nederländska

De mobielhome slecht schoongemaakt,vuile sokken onder het bed van een ander de vloer drie maal gedweild en eindelijk schoon,ik heb de poets dames bezig gezien nog geen 10 minuten en klaar waren,plus de bedden waren te klein en heel smal ,TV slecht,en geen wiffi stond wel op de site.

för 5 år sedan

Ho
Hollander Nederländska

Wij hadden met 2 personen een Bungalow gehuurd voor een week. De bungalow is ruim genoeg, er waren nieuwe matrassen, beddengoed, bankstel en stoelen. Helaas was de nieuwe TV formaat mini. Het huisje was redelijk goed schoongemaakt. Grote minpunten waren het ontbreken van Wifi, strand en horeca. Bij de "jachthaven" was geen horeca vanwege te weinig personeel. Het restaurant aan de voorzijde houd er haar eigen werkwijze op na wat betekend dat je beter ergens anders heen kan. Een aanbeveling is restaurant Braakman, ligt op het park maar heeft andere eigenaren. Lekker eten voor redelijke prijzen. Er is geen mini golf of kinderopvang te vinden, alles lijkt gesloten ivm ontbreken personeel. Jammer. Eten is goed te doen, Philippine is aan te bevelen, dicht bij en erg veel goede restaurants. Het strand bij het park, is gras aan het water. Wifi is op te lossen door je eigen abonnement (van te voren) uit te breiden.

för 6 år sedan

An
Anoniem Nederländska

Slecht.. Huisje vies.. Bedden zeer slecht.. Receptie doet er niks aan.. Onderhoud is het te zoeken.. Animatie is niks.. Zeer goed koop.. Zwemmen bij het water kon maar stijger met linten afgezet.. Speeltuin een drama.. Binnenspeeltuin ziet er redelijk uit.. Onderhoudt is ver te zoeken ook daar.. Ga zo maar door.. Geen goed woord over het park! Nooit nooit meer!!! Personeel doet niks met je klacht.. Voormalig asielzoekers gezeten en buitenlandse werknemers.. Daar verdient Ooststappen aan..

för 6 år sedan

DB
Dandois Bernard Nederländska

douches waar het warm water stuk van was. Gelukkig na onze derde dag was het hersteld. Anderen die zich gewoon komen settelen, zwemmen, vissen, overnachten en dan vroeg in de ochtend, na veel lawaai te hebben gemaakt, zijn ze weg. Anderen die denken dat de plas een raceplaats is. Er zijn dus leukere plaatsen. Dan nog, de keuken van de snackbar en restaurant waren al dicht om 18.30 uur. Dat tijdens hoog seizoen???

för 6 år sedan

1 / 3

Plats