Waldcamping Naturns é um parque de campismo com 100 parcelas em Naturns, Itália, situado na região de Trentino-South Tyrol. No local encontrará wi-fi, uma loja do parque e pão fresco de manhã.
Aqui pode acampar com uma tenda, uma caravana ou uma autocaravana. Além de acampar, também pode alugar um chalé ou um apartamento.
Para nadar há uma piscina exterior, uma piscina interior, um escorrega aquático e águas naturais para nadar. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, ténis de mesa, minigolfe, aluguer de bicicletas, vela e surf e equitação.
Os cães são bem-vindos em Waldcamping Naturns. Waldcamping Naturns é acessível a cadeiras de rodas e dispõe de instalações sanitárias adaptadas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis. Estão disponíveis parcelas com eletricidade, ligação de água e ligação ao esgoto. Waldcamping Naturns está aberto de 12 março a 8 novembro.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoBij aankomst ging het niet lekker. Enkele nieuwkomers stonden in de straat naar de camping geparkeerd en een vrachtwagen die vanaf de damping kwam kon er niet door. Na heel veel gedoe en irritatie lukte het maar niet nadat de eigenlijke veroorzaker schade had gereden aan zijn camper. Het verblijf zelf was bijzonder prettig. Voor Italiaanse begrippen hele grote plaatsen. Een klein maar fijn binnenzwembad en prima sanitair waarin de douches in het “oudere”blok heel moeizaam waren in te stellen op een prettige temperatuur. Soms te koud, en dan weer veel te heet. Da5 was in het sanitair naast het zwembad een stuk beter geregeld. Overal kon met de handen ontsmetten, wc brillen dito en mondkapjes dragen in de gebouwen. De nachten waren heel stil, waarschijnlijk doordat bijna iedereen zich overdag bezig hield met fietsen en bergwandelen. Personeel was bijzonder vriendelijk, net als bijna alle campinggasten. Terugkijkend was het prima!
há 6 anos
Rustige camping, grote plaatsen in de zon of in het bos. Overdekt zwembad met ligweide. Erg goed sanitair, ook privé te huren. Slagboom is dicht tussen 12.45 en 14.30 uur vanwege siesta, staat niet op de site- wel handig om te weten. Broodjes te verkrijgen op de camping, supermarkten in het nabij gelegen dorp. Rustig gedurende de nacht.
há 6 anos
Nette camping. Goed en schoon zwembad, aardige eigenaren en het sanitair is schoon en wordt goed onderhouden. De leeftijd van de kinderen is gemiddeld tot 6 jaar toen wij er waren. Veel te doen in de omgeving en er is voldoende informatie te krijgen hierover. De auto kun je laten staan, want veel is ter voet te bereiken of dicht bij is het treinstation. Op de camping is een klein winkeltje waar o.a. broodjes te halen zijn. Verder is alles in het dorpje te koop en zijn er lekkere eetgelegenheden in de buurt. Mooie natuur en aardige mensen. Het zwembad, de toegangspoort van de camping en de speeltuin gaan van 12.45 tot 14.30 uur dicht, maar dat is totaal niet vervelend of lastig. Het geeft rust op de camping en daarna is het zwembad weer tot 20.30 uur open. De plaatsen zijn groot genoeg. Achteraan de camping zijn bomen voor schaduw. vooraan zijn de plaatsen in de zon, maar wel mooi uitzicht over wijnvelden.
há 6 anos
Prima sanitair,ruime sta plekken. Behulpzame beheerders. Mooie omgeving.
há 6 anos
Net terug van 2 weekjes Waldcamping... heerlijke sfeer.. de kinderen hebben zich goed geamuseerd. Veel Duitse en Nederlandse gasten. Fijne sfeer en veel rust.Zeer mooi uitzicht en bijna altijd goed weer in de zomerperiode. Wij gaan zeer zeker weer terug naar deze fijne camping.
há 6 anos