Waldcamping Naturns est un camping de 100 emplacements à Naturns, Italie, situé dans la région Trentino-South Tyrol. Sur place, vous trouverez le wifi, une épicerie et du pain frais le matin.
Vous pouvez y camper avec une tente, une caravane ou un camping-car. En plus du camping, vous pouvez également louer un chalet ou un appartement.
Pour la baignade, il y a une piscine extérieure, une piscine intérieure, un toboggan aquatique et une baignade en eau naturelle. Plusieurs activités de loisirs sont proposées sur le camping, comme une aire de jeux, le tennis de table, le minigolf, la location de vélos, la voile et la planche à voile et l'équitation.
Les chiens sont les bienvenus à Waldcamping Naturns. Waldcamping Naturns est accessible en fauteuil roulant et dispose de sanitaires adaptés. Pour laver votre linge, des machines à laver et des sèche-linge sont à votre disposition. Des emplacements avec électricité, raccordement à l'eau et raccordement aux égouts sont disponibles. Waldcamping Naturns est ouvert du 12 mars au 8 novembre.
Photos
Caractéristiques
Hébergements
Équipements
Convient pour
Loisirs
Sanitaires
Avis
Écrire un avisBij aankomst ging het niet lekker. Enkele nieuwkomers stonden in de straat naar de camping geparkeerd en een vrachtwagen die vanaf de damping kwam kon er niet door. Na heel veel gedoe en irritatie lukte het maar niet nadat de eigenlijke veroorzaker schade had gereden aan zijn camper. Het verblijf zelf was bijzonder prettig. Voor Italiaanse begrippen hele grote plaatsen. Een klein maar fijn binnenzwembad en prima sanitair waarin de douches in het “oudere”blok heel moeizaam waren in te stellen op een prettige temperatuur. Soms te koud, en dan weer veel te heet. Da5 was in het sanitair naast het zwembad een stuk beter geregeld. Overal kon met de handen ontsmetten, wc brillen dito en mondkapjes dragen in de gebouwen. De nachten waren heel stil, waarschijnlijk doordat bijna iedereen zich overdag bezig hield met fietsen en bergwandelen. Personeel was bijzonder vriendelijk, net als bijna alle campinggasten. Terugkijkend was het prima!
il y a 5 ans
Rustige camping, grote plaatsen in de zon of in het bos. Overdekt zwembad met ligweide. Erg goed sanitair, ook privé te huren. Slagboom is dicht tussen 12.45 en 14.30 uur vanwege siesta, staat niet op de site- wel handig om te weten. Broodjes te verkrijgen op de camping, supermarkten in het nabij gelegen dorp. Rustig gedurende de nacht.
il y a 6 ans
Nette camping. Goed en schoon zwembad, aardige eigenaren en het sanitair is schoon en wordt goed onderhouden. De leeftijd van de kinderen is gemiddeld tot 6 jaar toen wij er waren. Veel te doen in de omgeving en er is voldoende informatie te krijgen hierover. De auto kun je laten staan, want veel is ter voet te bereiken of dicht bij is het treinstation. Op de camping is een klein winkeltje waar o.a. broodjes te halen zijn. Verder is alles in het dorpje te koop en zijn er lekkere eetgelegenheden in de buurt. Mooie natuur en aardige mensen. Het zwembad, de toegangspoort van de camping en de speeltuin gaan van 12.45 tot 14.30 uur dicht, maar dat is totaal niet vervelend of lastig. Het geeft rust op de camping en daarna is het zwembad weer tot 20.30 uur open. De plaatsen zijn groot genoeg. Achteraan de camping zijn bomen voor schaduw. vooraan zijn de plaatsen in de zon, maar wel mooi uitzicht over wijnvelden.
il y a 6 ans
Prima sanitair,ruime sta plekken. Behulpzame beheerders. Mooie omgeving.
il y a 6 ans
Net terug van 2 weekjes Waldcamping... heerlijke sfeer.. de kinderen hebben zich goed geamuseerd. Veel Duitse en Nederlandse gasten. Fijne sfeer en veel rust.Zeer mooi uitzicht en bijna altijd goed weer in de zomerperiode. Wij gaan zeer zeker weer terug naar deze fijne camping.
il y a 6 ans