Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
't Plathuis
't Plathuis
't Plathuis
't Plathuis
't Plathuis

't Plathuis em os Países Baixos

Bourtange, os Países Baixos

Este parque de campismo ainda não foi validado pelo proprietário. Clique aqui se é o proprietário.
4 / 5 (10 votos)

't Plathuis

Bourtangerkanaal Noord 1
9545 VJ Bourtange
os Países Baixos
Visitar o site
Adicionar aos favoritos

't Plathuis é um parque de campismo com 100 parcelas em Bourtange, os Países Baixos, situado na região de Groningen. No local encontrará wi-fi e um snack-bar.

Além de acampar, também pode alugar uma cabana ou um chalé.

Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.

Os cães são bem-vindos em 't Plathuis. 't Plathuis é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis.

Fotografias

Características

Alojamentos

Cabanas
Chalés

Instalações

Wi-Fi
Sala de estar
Snack-bar
Acesso para cadeiras de rodas
Caminhos pavimentados
Zona central de fogueira
Lenha
Churrasco a carvão permitido
Mesas e bancos

Adequação

Cães permitidos
Parcelas com sombra

Lazer

Parque infantil

Sanitários

Fraldário
Máquinas de lavar roupa
Máquinas de secar
Sa
Saskia Neerlandês

Topverblijf gehad van 10 dagen. We hadden een comfortplek met vrij uitzicht over het grote veld. Prachtige sterrenhemels te bewonderen! Een zeer grote plek met prima struik- en boomafscheiding naar de buren toe. Er was uitmuntend sanitair voor de comfortplaatsen: 4 grote complete badkamers met toilet en douche. Zeer schoon, met toiletpapier. Tipje: maak licht bij de afwasplek bij deze sanitairgroep, bijvoorbeeld met bewegingssensor, het wordt nu al vroeg donker. Zeer gastvrije ontvangst door Marijntje, Tjerk en ouders. Mooie kantine met allerlei drankjes, ijs en kranten, boekenkast; een paar maal per week worden ftites etc. gebakken. Gezellig terras met loslopende kippen en met fruitbomen en zicht op de mooie zwemplas. Heerlijke broodjes. Op loopafstand van het mooie vestingstadje Bourtange. In één woord: klasse! Succes mensen met de verbouwing van het andere toiletgebouw deze winter.

há 4 anos

JE
Jan en Karin de Ruiter Neerlandês

We hebben op een mooie, camping gestaan met net, schoon sanitair. Wat ons opviel was de grootte van het terrein en de groene omgeving. De afstand naar het toiletgebuw was te groot, tip: toiletgebouwen beter verdelen over het grote terrein, b.v. meerdere kleinere toiletgebouwen, net als die aan de rand van de camping, dan hebben jullie een supercamping! In de buurt van de camping kun je goed fietsen en Vesting Bourtange is een aanrader! Vriendelijke hardwerkende campingeigenaren. Hartelijk dank voor het kamperen, de gastvrijheid en een goede zomer toegewenst!

há 4 anos

WE
Wouter en Jantine Neerlandês

11 dagen met veel plezier op deze fijne familie camping gestaan.

há 4 anos

Vi
Vink Neerlandês

Heerlijke rustige, kindvriendelijke camping, met gastvrije ontvangst. Ruime comfortplaatsen, waar electriciteit mogelijk is, tegen betaling.Goede broodjesservice en gezellige kantine.Sanitair is gedateerd, maar schoon en goed onderhouden. Warme douche 50 ct en warm afwaswater 20 ct.Speeltuin, speelveld en zwemvijver zijn superleuk voor de kids (((tip: schepnetje meenemen en ze kunnen allerlei waterdiertjes ontdekken!)))Vesting bourtange op loopafstand (nog geen 5 min lopen).

há 4 anos

Le
Leon Neerlandês

Vriendelijk personeel. Mooie kampeervelden. Elektra aansluitingen zijn soms wel ver weg, in mijn geval wel 50m. Maar goed dat ik een grote kabelhaspel had. Per douchebeurt wel €0,50 betalen en warm water tappen kost €0,20 per keer. Niet meer van deze tijd, toch? Alle sanitair is ook sterk verouderd en serieus aan vervanging toe.Wij waren hier met de ACSI korting, maar zaten wel in bijna het hoogste tarief. Dat is m.i. teveel en het bedrag van €19,50 ook zeker niet waard, zeker niet omdat je voor het douchen en warm water tappen ook nog moet betalen.

há 4 anos

1 / 2

Localização