't Plathuis
9545 VJ Bourtange
die Niederlande
't Plathuis ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in Bourtange, die Niederlande, gelegen in der Region Groningen. Vor Ort findest du WLAN und eine Snackbar.
Neben dem Campen kannst du auch eine Hütte oder ein Chalet mieten.
Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.
Hunde sind bei 't Plathuis willkommen. 't Plathuis ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung.
Fotos
Merkmale
Unterkünfte
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenTopverblijf gehad van 10 dagen. We hadden een comfortplek met vrij uitzicht over het grote veld. Prachtige sterrenhemels te bewonderen! Een zeer grote plek met prima struik- en boomafscheiding naar de buren toe. Er was uitmuntend sanitair voor de comfortplaatsen: 4 grote complete badkamers met toilet en douche. Zeer schoon, met toiletpapier. Tipje: maak licht bij de afwasplek bij deze sanitairgroep, bijvoorbeeld met bewegingssensor, het wordt nu al vroeg donker. Zeer gastvrije ontvangst door Marijntje, Tjerk en ouders. Mooie kantine met allerlei drankjes, ijs en kranten, boekenkast; een paar maal per week worden ftites etc. gebakken. Gezellig terras met loslopende kippen en met fruitbomen en zicht op de mooie zwemplas. Heerlijke broodjes. Op loopafstand van het mooie vestingstadje Bourtange. In één woord: klasse! Succes mensen met de verbouwing van het andere toiletgebouw deze winter.
vor 4 Jahren
We hebben op een mooie, camping gestaan met net, schoon sanitair. Wat ons opviel was de grootte van het terrein en de groene omgeving. De afstand naar het toiletgebuw was te groot, tip: toiletgebouwen beter verdelen over het grote terrein, b.v. meerdere kleinere toiletgebouwen, net als die aan de rand van de camping, dan hebben jullie een supercamping! In de buurt van de camping kun je goed fietsen en Vesting Bourtange is een aanrader! Vriendelijke hardwerkende campingeigenaren. Hartelijk dank voor het kamperen, de gastvrijheid en een goede zomer toegewenst!
vor 4 Jahren
11 dagen met veel plezier op deze fijne familie camping gestaan.
vor 4 Jahren
Heerlijke rustige, kindvriendelijke camping, met gastvrije ontvangst. Ruime comfortplaatsen, waar electriciteit mogelijk is, tegen betaling.Goede broodjesservice en gezellige kantine.Sanitair is gedateerd, maar schoon en goed onderhouden. Warme douche 50 ct en warm afwaswater 20 ct.Speeltuin, speelveld en zwemvijver zijn superleuk voor de kids (((tip: schepnetje meenemen en ze kunnen allerlei waterdiertjes ontdekken!)))Vesting bourtange op loopafstand (nog geen 5 min lopen).
vor 4 Jahren
Vriendelijk personeel. Mooie kampeervelden. Elektra aansluitingen zijn soms wel ver weg, in mijn geval wel 50m. Maar goed dat ik een grote kabelhaspel had. Per douchebeurt wel €0,50 betalen en warm water tappen kost €0,20 per keer. Niet meer van deze tijd, toch? Alle sanitair is ook sterk verouderd en serieus aan vervanging toe.Wij waren hier met de ACSI korting, maar zaten wel in bijna het hoogste tarief. Dat is m.i. teveel en het bedrag van €19,50 ook zeker niet waard, zeker niet omdat je voor het douchen en warm water tappen ook nog moet betalen.
vor 4 Jahren