Kampeerboerderij De Baankreis
7218 BT Almen
os Países Baixos
Kampeerboerderij De Baankreis é um parque de campismo com 30 parcelas em Almen, os Países Baixos, situado na região de Gelderland. No local encontrará wi-fi e uma loja do parque.
Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil.
Os cães são bem-vindos em Kampeerboerderij De Baankreis. Para lavar a roupa há máquinas de lavar disponíveis.
Fotografias
Características
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoIn de 35 jaar dat we nu kamperen hebben we nooit eerder op een camping gestaan, met zulke ruime plaatsen! De Baankreis is echt een camping voor rustzoekers met de natuur rondom.Wij zagen vanonder de luifel – net boven het hooiland uit - de schepen door het Twente kanaal varen. Verwacht geen luxe op deze boerencamping, maar wel keurig en schoon sanitair!Er is een broodjesservice en een klein biologisch winkeltje; aankopen schrijf je zelf op een briefje en aan het eind reken je alles tegelijk af. Waar vind je dat tegenwoordig nog…….Er is een grote moestuin bij de camping, rond het centrale watertappunt ligt een rand met eenjarige bloemen, zwaluwen nestelen in de schuren waar het sanitair is…… Wij hebben er een heerlijke week gehad!
há 5 anos
De Baankreis is een relatief kleine kampeerboerderij. Er is een wat groter, vrij open veld met mooie uitzicht en aan de andere kant van de boerderij zijn wat meer beschutte plekken. Daar hadden wij een geweldig groene plek aan de rand van het bos. De twee eigenaren zijn rustige en lieve mensen die voor je klaar staan. Het is niet per se een kindercamping, maar wel zeer kindvriendelijk. Er staan skelters, er zijn schommels en (het was warm toen wij er waren) in de middag werden sproeiers aangezet waar de kinderen lekker doorheen gingen rennen. Er is veel aandacht voor de natuur, biologisch boeren en duurzaamheid. Er zijn ook varkens en geiten. Er is een Ekoplaza-achtig kampwinkeltje met o.a. lokale verse spullen. Tip: huur de bakfiets als je met kinderen komt en maak leuke rondjes in de omgeving.
há 6 anos
De Baankreis is een relatief kleine kampeerboerderij. Er is een wat groter, open veld met mooi uitzicht. Aan de andere kant van de boerderij zijn wat meer beschutte plekken. Hier hadden wij een heerlijke plek in het groen, aan de rand van het bos. Hoewel het niet per se een kindercamping is, is het wel kindvriendelijk.Er zijn skelters die je zo kunt pakken, schommels, een zandbak en 's middags werden de sproeiers aangezet waar de kinderen lekker doorheen konden rennen. De twee eigenaren zijn zeer vriendelijke mensen die voor je klaar staan. Er is veel aandacht voor de natuur, duurzaamheid en biologisch boeren. Er zijn enkele varkens en geitjes. Er is een Ekoplaza-achtig kampwinkeltje met o.a. lokale verse spullen. Tip: huur met kleine kinderen de bakfiets en maak mooie tochtjes in de omgeving.
há 6 anos
Ben er nu voor de tweede keer geweest en ik vindt het daar echt geweldig fijn om er te zijn vriendelijk , gastvrij rustig en ook schoon en fris ook het toilet gebouw , ... De omgeving is daar ook erg mooi ook men dochter met haar vriendin allebij 15 16 hebben zig er uit stekend goed vermaakt . In één woord deze camping is zeker een aanrader
há 6 anos
De essentiële voorzieningen zijn dik in orde en dat is genoeg. Er wordt in informatie over de streek voorzien, er is een winkel met onder meer streekproducten. Verder is er rust, ruimte en een mooie omgeving. Na tien dagen ben je weer geland in de werkelijkheid.
há 6 anos