de Montreal é um parque de campismo em St. Germain les Belles, França, situado na região de Limousin. No local encontrará wi-fi e um restaurante.
Além de acampar, também pode alugar um chalé.
Para nadar há uma piscina exterior. Há várias atividades de lazer no parque de campismo, como um parque infantil, animação infantil e um campo de ténis.
Os cães são bem-vindos em de Montreal. de Montreal é acessível a cadeiras de rodas. Para lavar a roupa há máquinas de lavar e máquinas de secar disponíveis.
Fotografias
Características
Alojamentos
Instalações
Adequação
Lazer
Sanitários
Avaliações
Escrever uma avaliaçãoEen fijne heerlijke camping. Vriendelijke eigenaren. Behulpzaam en je kan er heerlijk eten. Ook dit jaar gaan we weer en dat is dan voor de 10e keer.
há 4 anos
Wat is ook nog even wil vermelden. Het klopt dat voor de corona het een fijne gezellige camping was. Maar de laatste jaren is de eigenaar zo veranderd dat we er nooit meer naar terug gaan. Hij is compleet van het padje af. En idd. het water bij het sanitair is te koud om je er in de winter en najaar te wassen. Ook het meer is voor de helft opgedroogd, maar daar kan hij niets aan doen. Het was een grote modderpoel. Verder is de camping goed onderhouden.
há 4 anos
Kwamen daar aan Geen mens te zien en moesten een plek zoeken. Tussen 5 en 6 kan je betalen. Meneer droeg geen mondmasker en praat vrij hard en staat vlak bij je. Niet prettig. Doet heel spastisch , haast paniekerig over de coronapas , want de politie komt regelmatig controleren. Denk dat hij ruzie heeft met de politie om de een of andere reden. Het meer is bijna opgedroogd.
há 4 anos
Bij aankomst geen goedendag, werd er direct vermeld ‘ kan u mij uw coronapas tonen want anders komt u er niet in’. Wij hebben de gewoonte eerste goedendag , uiteraard door de situatie van COVID vraag je achter de documenten, wat normaal is. Je wordt eigenlijk direct aangevallen terwijl je al vermeld hebt dat je het gaat opzoeken op de telefoon . Een persoon die graag anderen controleerde maar zelf geen mondmasker draagt dus zichzelf niet aan de regels houdt. Uiteindelijk ons geïnstalleerd. Mooie plaatsen, mooie camping je verwacht op een wintercamping verwarmd sanitair en voldoende heet water. Het was net warm genoeg met uw jas aan en om u dan te wassen was het te koud.
há 4 anos
Prachtige camping, schoon, goed onderhouden, prachtig gelegen aan een meer. Zelfs het probleem van een vergeten opdraaisleutel werd moeiteloos opgelost door Hans .
há 6 anos